LG Optimus L9 II dostává v ČR aktualizaci na KitKat

1

LG-Optimus-L9-II-Review-003

A v našem malém aktualizačním šílenství pokračujeme i nadále. Kromě Sony, které dnes oficiálně uvedlo KitKat pro některá svá stará zařízení, aktualizace se konečně dočkal i model Optimus L9 II od společnosti LG.

Právě tento model by měl v těchto hodinách mít dostupnou novou aktualizaci, pomocí které si můžete telefon aktualizovat na Android ve verzi 4.4.2 KitKat.

Dle informací, které momentálně máme dostupné, je aktualizace dostupná již i na našem území a to konkrétně pro nebrandované telefony (telefony, které nejsou uzamknuté na operátora). Pokud takový telefon vlastníte, aktualizaci si můžete stáhnout pomocí OTA aktualizací (v tomto případě Vás telefon sám vybídne), nebo pomocí  aplikace PC Suite, kterou společnost LG přikládá ke svým telefonům.

Za informaci o aktualizaci děkujeme jednomu z našich čtenářů, který nás na tento fakt upozornil v komentářích. Děkujeme!

1 komentář

  1. Aby som to este doplnil pre uplnost, aby to nevyznelo ze len nebrandovana verzia ma update.
    Totiz brandovana verzia od T-Mobile CZ dostala aktualizaciu uz pred 3 tyzdnami – 30.4.2014 (android portaly si to nevsimli), spolu s nebrandovanou Polskou verziou.
    Zvycajne je to naopak, teda volny predaj je skor, no tento krat to bolo naopak z nejako zahadneho dovodu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here