Android 4.4.3 přijde s redesignem softwarových tlačítek

3

O setinové aktualizaci 4.4.3 se spekuluje už slušnou řádků týdnů  a s přibývajícími spekulaci se také rozrůstá seznam očekávaných novinek. Na ten si můžeme nyní připsat i redesign softwarových tlačítek. Ta už od představení v Androidu 4.0 zůstávají beze změn a jejich redesign není tak nemístný, jak by se na první pohled zdálo.

android443buttons-1

Facelift by se měl dotknout celé trojice, přičemž nejvíce se promění tlačítko prostřední. Tedy to, jež je určeno pro návrat na domovskou obrazovku a spuštění Google Now. Jestli se s tím i změní samotná funkce tlačítka však zatím i nadále zůstává neznámou.

android443buttons

Z původně pouze bezpečnostního updatu se tak stala vcelku neopomenutelná aktualizace, jež ponese i několik viditelných změn. Aktualizace bude s největší pravděpodobností oficiálně oznámena a uvolněna během letošního ročníku Google I/O. Ta je na pořadu dne v posledním červnovém týdnu.

 

Zdroj: thedroidguy

3 KOMENTÁŘE

    • Skôr si myslím že Google chce dať ľuďom do povedomia, že používajú jeho operačný systém, keďže taky Samsung cely android mení na nepoznanie. Všetci vieme že laici si mýlia Samsung s Googlom

  1. Nechci být prorokem, ale spíše se mi zdá, že tento redesign bude až v další vyšší verzi androidu který bude nejspíše oznámen koncem června na Google I/O a jestli to bude 4.5 nebo 5 ví asi jen bůh. Podle mně ještě přijde oznamovaná revize 4.4.3 kde budou patrně jen drobnější úpravy a opravy. Ale jak jsem napsal je to jen můj osobní názor.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here