Five Nights at Freddy´s: Sister Location, výjde brzy na mobil

0

five-nights-at-freddys-sister-location-android-game

Fanoušci Five Nights at Freddy, budou mít další nový díl, u kterého budou moct prosedět celé dny. Scott Cawthon oznámil, že vydá další díl se jménem FNAF(Five Nights at Freddy’s): Sister Location na PC, ale neřekl nic o vydání hry na mobil. Nakonec to ale vypadá, že pracuje na mobilní verzi a velice brzy ji vydá na mobilní telefony.

Pro ty, kteří nebyli obeznámeni s hrou FNAF: Sister Location, tak zde je krátký popis: hra se odehrává v lokaci jménem Circus Baby’s Pizza World restaurant, kde se budete snažit vypořádat s mnoha příšerami. Váš cíl je prostý, musíte přežít a vydržet dlouhé noci v technické místnosti plných pekelných robotických zvířat, která se Vás budou snažit zabít. Narozdíl od minulého dílu FNAF, kde jste celou dobu seděli v technické místnosti a sledovali průběh hry, budete moct v Sister Location i chodit, což může být velmi zajímavé.

www.youtube.com/watch?v=Uw4-bZkxyKQ

Scott Cawthon nechal na Steamu odkaz, který říká, že verze na mobil by měla dorazit po updatu Custom Night. Tento update dorazil před několika dny, tudíž by měla mobilní verze vyjít co nevidět. Nikde zatím není oficiální datum vydání hry na mobil.

 

Zdroj

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here