Samsung aktualizuje Gear S2 (funkcemi Gear S3)

0

Samsung vydal aktualizaci pro Gear S2 SmartWatch, která nově obsahuje řadu funkcí Gear S3. Aktualizace vyšla ke dni 5. prosince. Nabídky aktualizovaných modelů Gear S2 jsou nyní k dispozici na Amazon.com kolem $249.99 (6 280 CZK) a na německém Amazonu jsou k dispozici kolem $220 (5 530 Kč).

gear-s2-update

Aktualizace přináší Gear S3 různé typy ciferníků, které jsou ke stažení prostřednictvím obchodu s aplikacemi, stejně jako další nové funkce.

gear-s2-update-emoji

Majitelé Gear S2 nyní mohou přijmout nebo odmítnout hovory pomocí krytu, také i zamítnout alarmy, časovače a upozornění. Navíc Gear S2 nyní podporuje režim psaní rukou, který konvertuje znaky nakreslené na obrazovce v angličtině, korejštině nebo čínštině, do napsaných slov – budete si moct vybrat až z 180 druhů emoji nebo si můžete diktovat zprávy s funkcí hlasového záznamu.

K ostatním aktualizovaným funkcím Gear 2 patří:

gear-s2-update-1

Sledování aktivity: S Health nyní obsahuje funkce, které byly přidány do Gear Fit2, včetně lepšího rozpoznání aktivity. Bude počítat opakované cvičení, jako dřepy, skoky apod. Funkce Auto Pause je také nyní k dispozici na SmartWatch, když si uděláte přestávku třeba během svého běhu.

Podpora Widget: Byla přidána podpora pro widgety z populárních aplikací a zlepšení ostatních. Například widget Počasí nyní obsahuje funkci City Navigator, která má umožnit uživatelům sledovat podmínky v různých městech.

Bezpečnost a ochrana: Obsahuje novou funkci pro sledování polohy, která umožní uživatelům poslat svou polohu v případě nouze do předdefinovaných kontaktů.

Zdroj

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here