Samsung vydal video podrobně představující multimediální centrum HomeSync

0

samsung homesync

Samsung HomeSync, zajímavá kombinace domácího cloudového úložiště a chytré televize, byla představena v lednu na veletrhu CES 2013. Pokud vás pořád nenapadá, k čemu by vám tato kouzelná krabička doma byla, podívejte se na následující třináctiminutové video, ve kterém jsou všechny funkce Samsungu HomeSync podrobně popsány.

Samsung HomeSync má 1TB harddisk, na který můžete bezdrátově ukládat své soubory. Každý člen rodiny má svůj vlastní účet a své soubory tak může chránit heslem, k dispozici by však měla být také možnost sdílení souborů mezi různými účty. Filmy, hry a další soubory pak bude možné streamovat z cloudu do vaší televize či jiné obrazovky vybavené HDMI vstupem. Chybět nebude ani už zmíněná podpora smartphonů a tabletů od Samsungu, díky které bude možné z mobilního zařízení streamovat přes HomeSync videa či fotografie na velkou obrazovku.

Zařízení je vybaveno Androidem Jelly Bean s podporou stahování aplikací z Google Play Store, takže Samsung HomeSync umožňuje udělat chytrou televizi z téměř každé obrazovky ve vašem domě. Novinka se dále může pochlubit dvoujádrovým procesorem taktovaným na 1,7 GHz, 1GB RAM a 8GB flash pamětí, která doplňuje už zmíněný 1TB HDD. Širokou konektivitu zaručuje podpora USB 3.0, microUSB, HDMI, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, Gigabit Ethernet a optických audio kabelů.

via Talk Android