Huawei vydá Android 4.2 pro Ascend D1, Ascend P1 a Honor 2

1

huaweidroid

Pokud jste majitelem některého ze smartphonů od Huawei, máme pro vás dobrou zprávu. Čínský výrobce totiž oznámil první trojici smartphonů, která by se měla dočkat aktualizace na Android 4.2 Jelly Bean.

Jako první bude update vydán pro Huawei Ascend D1, Huawei Ascned P1 a Huawei Honor 2. Tento seznam však údajně není konečný a v budoucnu se tedy Androidu 4.2 Jelly Bean dočkají také další telefony čínského výrobce. Aktualizace kromě nové verze operačního systému zahrnuje také vylepšenou uživatelskou nadstavbu Emotion UI 1.6.

Mezi novinky, které přináší Android 4.2 Jelly Bean, patří 360stupňová panoramata Photo Sphere, klávesnice s psaním pomocí gest a vylepšenými slovníky, hlasové zadávání slov offline, nativní podpora sdílení obrazu s HD televizorem, nové možností v notifikační liště a vylepšený hlasový asistent Google Now.

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.1/4.2 Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

zdroj: GSM Insider

1 komentář

  1. Huawei už slibuje aktualizaci na JB 4.2 skoro rok .a nic se neděje slibotechny customer support je v česku velmi špatný a komunikace s huawei stojí také za ho… jinak telefon honor 2 po instalaci JB v. 4.1.2 jede mnohem líp ale je to beta verze pro DE a telefon občas padne a musím ho restartovat

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here