Samsung vydal video podrobně představující multimediální centrum HomeSync

0

samsung homesync

Samsung HomeSync, zajímavá kombinace domácího cloudového úložiště a chytré televize, byla představena v lednu na veletrhu CES 2013. Pokud vás pořád nenapadá, k čemu by vám tato kouzelná krabička doma byla, podívejte se na následující třináctiminutové video, ve kterém jsou všechny funkce Samsungu HomeSync podrobně popsány.

http://youtu.be/MLk_8mUv3Xs

Samsung HomeSync má 1TB harddisk, na který můžete bezdrátově ukládat své soubory. Každý člen rodiny má svůj vlastní účet a své soubory tak může chránit heslem, k dispozici by však měla být také možnost sdílení souborů mezi různými účty. Filmy, hry a další soubory pak bude možné streamovat z cloudu do vaší televize či jiné obrazovky vybavené HDMI vstupem. Chybět nebude ani už zmíněná podpora smartphonů a tabletů od Samsungu, díky které bude možné z mobilního zařízení streamovat přes HomeSync videa či fotografie na velkou obrazovku.

Zařízení je vybaveno Androidem Jelly Bean s podporou stahování aplikací z Google Play Store, takže Samsung HomeSync umožňuje udělat chytrou televizi z téměř každé obrazovky ve vašem domě. Novinka se dále může pochlubit dvoujádrovým procesorem taktovaným na 1,7 GHz, 1GB RAM a 8GB flash pamětí, která doplňuje už zmíněný 1TB HDD. Širokou konektivitu zaručuje podpora USB 3.0, microUSB, HDMI, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, Gigabit Ethernet a optických audio kabelů.

via Talk Android

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here