Samsung: 3D telefony prozatím nechystáme

4

Samsung logo

Pokud byste měli vybrat v poslední době nejúspěšnější firmu zaobírajíce se výrobou chytrých telefonů a tabletů s Androidem, tak by bylo poměrně pošetilé hledat někoho jiného než Samsung. Již od vydání Samsungu Galaxy S totiž firma sbírá úspěchy takřka ve všech kategoriích, v té nejvyšší konkrétně kraluje s pomocí Galaxy S II, v  nižší s Galaxy W a v šílené zas s Galaxy Note.

Dalo by se tak předpokládat, že po vzoru konkurentů nacpe do chystané vlajkové lodi, bájného Samsungu Galaxy S III, takřka jakoukoliv dnes myslitelnou technologii a udélá z něj prostě a jednoduše super telefon.

Pomalu to však začíná vypadat, že právě tak se to nestane. Konkrétně se tedy Samsung prozatím vyjádřil pouze o 3D technologii, u které uvedl, že ji do chystaných telefonů neplánuje. Nicméně z chování v poslední době se dá odtušit, že spíše celkově půjde spíše než cestou šílených hardwarových parametrů, cestou odladěného softwaru a celkově fungujícího zařízení.

Although Samsung Electronics is constantly exploring new technologies for our mobile devices, we have no immediate plan to include displays featuring 3D technology in our upcoming smartphones.

Ačkoliv Samsung Electronics neustále prozkoumává nové technologie související s mobilními zařízeními, tak momentálně neplánuje do chystaných telefonů uvést displeje schopné zobrazovat 3D obraz.

A co Vy? Čekáte od Samsungu Galaxy S III revoluci v podobě čtyřjádrového procesoru, extrémního displeje a další výbavy anebo jen evoluci dobře odladěného Galaxy S II?

zdroj: engadget

 • MMAREK

  odladěného systému? snad vyladěného nebo se mýlím?

 • Honza

  Nebudeme zde slovíčkařit, nej je stejně NOTE 😀

 • Rico

  žádný samsung není odladený..

  • Náhodou, Galaxy S II je na tom, oproti některým ostatním výrobcům dle mého názoru ještě poměrně dobře.
   A její prodeje, zahraniční recenze a celkové renomé to dokazují.