Google aktualizoval své aplikace Gmail, Street View a Play Books

1

Google během včerejšího dne aktualizoval hned několik svých aplikací pro Android. Pojďme se krátce podívat na novinky, které nové verze přinášejí.

Gmail

Gmail přináší nejvíce novinek pro uživatele tabletů s Androidem 3.2 Honeycomb, kteří získali několik funkcí známých z gmailu pro Ice Cream Sandwich. Jedná se například o jednodušší přechod mezi otevřenými zprávami pomocí tzv. swipování (tažení prstem po displeji), zobrazení nejnovějších štítků, nastavení notifikace pro každý štítek zvlášť a synchronizace zpráv z posledních 30 dnů.

Pro uživatele Androidu 2.2 Froyo nebo 2.3 Gingerbread aktualizace znamená vydání nového API rozhraní štítků pro vývojáře aplikací třetích stran a vylepšení výkonu aplikace Gmail.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Street View

Poslední aktualizace aplikace Street View (součást Google Maps) přináší nový panel akcí pro zařízení se systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwich a také přístup k snímkům ulic v Rusku a Jižní Korei.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Google Play Books

Čtečka knih od Googlu přináší v nejnovější verzi zcela nové uživatelské rozhraní (včetně působivého 3D otáčení stránek) pro Android 2.2 Froyo a 2.3 Gingerbread. Úplně všem uživatelům aktualizovaná verze nabízí možnost offline vyhledávání v knihách, nové zkratky z domovské obrazovky pro jednotlivé knihy a upravené chování aplikace při používání funkce Text-to-Speech.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here