S platební službou Samsung Pay zaplatíte bez problému po celém světe

0

Samsung-Pay-1

Společnost Samsung dnes vyjma  představení Galaxy s6 Edge+ a Galaxy Note 5 představila Samsung Pay, bezpečnou a snadno použitelnou mobilní platební službu, kterou mohou uživatelé k nákupu využít téměř všude. Fungovat bude od 20. srpna v Jižní Koreji a ve Spojených státech od 28. září služba se dále rozšíří do konce roku do Evropy.

Platební služba Samsung Pay bude předistalována v nových chytrých telefonech Samsung Galaxy S6 edge+ and Galaxy Note 5 a volně stažitelný software pro modely Samung Galaxy S6 a S6 edge bude na americkém a korejském trhu k dispozici v polovině srpna. Vybraní uživatelé mobilních telefonů Galaxy S6, S6 edge, S6 edge+ and Note 5 v USA budou mít možnost zúčastnit se od 25. srpna zkušebního testování.,

Samsung za účelem rozšiřování služby Samsung Pay spolupracuje v USA se čtyřmi sítěmi platebních karet, jako jsou American Express, Discover, MasterCard a VISA a  s velkými bankami.  Oproti konkurenci přichází s unikátni metodou, kdy díky kombinaci NFC (Near Field Communication) a MST (Magnetic Secure Transmission) poskytuje služba Samsung Pay spotřebitelům možnost zaplatit za služby či zboží prakticky kdekoliv, kde lze použít platební kartu, a to u více než 30 milionů obchodníků po celém světě.

Není potřeba speciálního zařízení na straně obchodníka, díky čemuž Samsung získal konkurenční výhodu před dříve představenými platebními službami od Googlu či Applu.