S platební službou Samsung Pay zaplatíte bez problému po celém světe

0

Samsung-Pay-1

Společnost Samsung dnes vyjma  představení Galaxy s6 Edge+ a Galaxy Note 5 představila Samsung Pay, bezpečnou a snadno použitelnou mobilní platební službu, kterou mohou uživatelé k nákupu využít téměř všude. Fungovat bude od 20. srpna v Jižní Koreji a ve Spojených státech od 28. září služba se dále rozšíří do konce roku do Evropy.

Platební služba Samsung Pay bude předistalována v nových chytrých telefonech Samsung Galaxy S6 edge+ and Galaxy Note 5 a volně stažitelný software pro modely Samung Galaxy S6 a S6 edge bude na americkém a korejském trhu k dispozici v polovině srpna. Vybraní uživatelé mobilních telefonů Galaxy S6, S6 edge, S6 edge+ and Note 5 v USA budou mít možnost zúčastnit se od 25. srpna zkušebního testování.,

Samsung za účelem rozšiřování služby Samsung Pay spolupracuje v USA se čtyřmi sítěmi platebních karet, jako jsou American Express, Discover, MasterCard a VISA a  s velkými bankami.  Oproti konkurenci přichází s unikátni metodou, kdy díky kombinaci NFC (Near Field Communication) a MST (Magnetic Secure Transmission) poskytuje služba Samsung Pay spotřebitelům možnost zaplatit za služby či zboží prakticky kdekoliv, kde lze použít platební kartu, a to u více než 30 milionů obchodníků po celém světě.

Není potřeba speciálního zařízení na straně obchodníka, díky čemuž Samsung získal konkurenční výhodu před dříve představenými platebními službami od Googlu či Applu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here