LEGO Batman: Beyond Gotham je nyní ke stažení v Google Play

0

LEGO hry už dávno nejsou doménou jen PC nebo konzolí a stále více se jich objevuje i na mobilní platformy. Nejnovější a doposud největší z nich je LEGO Batman: Beyond Gotham, který je právě teď dostupný exkluzivně v Google Play a není jasné, zda se vůbec někdy dostane na iOS. Hra vychází z původního konzolového LEGO Batman, který vyšel minulý rok v listopadu. Verze, která je nyní dostupná vypadá jako lehce vylepšený port z Nintenda 3DS a musíme uznat, že hra vypadá opravdu fantasticky.

I přesto, že hra v názvu nese slovíčko Batman, společnost Vám budou dělat superhrdinové napříč celým DC univerzem. Gameplay je v podstatě stejný jako u všech jiných LEGO her. Stačí tedy vyřešit pár hádanek, zmlátit několik záporáků, rozbít a opět složit tuny LEGA a je to.

 Batman Batman1 Batman2

Zatím jedinou nevýhodou je fakt, že hra nepodporuje externí gamepady a vy tak musíte celou dobu ovládat Vaše virtuální hrdiny na dotykovém displeji, což opravdu není tak jednoduché. Hra stojí v Google Play necelých 150  korun, ale i přesto stále obsahuje mikrotransakce. Pro plynulý chod hry ovšem budete potřebovat silnější zařízení.

Zdroj: AndroidPolice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here