Toshiba Regza T-02D – smartphone pro fotografy

1

Toshiba představila na domácím trhu nový smartphone Regza T-02D, který zaujme zejména svým výkonným fotoaparátem.

Novinka má 13mpx fotoaparát se snímacím čipem Exmor R od Sony a technologií Milbeaut Mobile pro zpracování obrazových dat, která zaručuje snížení šumu a vysokou citlivost snímaní až ISO 25600, tedy více než mnoho digitálních zrcadlovek. Výhodou je také rychlé spuštění fotoaparátu a pořízení snímku, které by měl telefon zvládnout z pohotovostního stavu do 0,5 sekundy.

Neurazí ani ostatní výbava ke které patří 4,3″ AMOLED Plus displej s qHD rozlišením, dvoujádrový Snapdragon S4 taktovaný na 1,5 GHz, 1GB RAM, LTE a 1800mAh baterie. Operačním systémem je Android 4.0 Ice Cream Sandwich s grafickou úpravou od výrobce.

Ani tentokrát japonští inženýři nezklamali a přidali několik zajímavých funkcí, které nejsou v Evropě příliš časté. Jedná se například o zvýšenou odolnost proti vodě a prachu, snímač otisků prstů, infračervený port a předinstalovanou aplikaci pro sledování spánku.

Naneštěstí se ale tento smartphone bude prodávat pouze u japonského operátora NTT DOCOMO. Kromě růžové, která je v zemi vycházejícího slunce velmi oblíbená, se smartphone bude nabízet také v konzervativnější černé a modré. Cena zatím nebyla oznámena.

zdroj: pha

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here