Unikly nové fotografie očekávané Xperie GX

7

Na internet se dostaly obrázky chytaného telefonu od Sony – tentokrát mezinárodní verze Xperie GX (kódové označení LT29i). Telefon vypadá stylově, stejně jako všechny telefony v rodině Xperia. Velice zarážející je ovšem logo Sony Ericsson na přední části telefonu, čímž usuzuji, že se jedná nejspíše ještě o nějaký testovací prototyp telefonu.

   

Telefon bude mít v sobě Android 4.0 Ice Cream Sandwich, ovšem není vyloučena aktualizace na Jelly Bean, který proběhne nejdříve na přelomu roku 2012/2013 (pouhá spekulace). Dále by telefon měl v sobě mít 4,6″ display, který bude mít rozlišení 1280×720 (HD 720p). Jako procesor Sony osadí do tohoto modelu Snapdragon – konkrétně dvou-jádrovou S4. Vše bude doplňovat 13 megapixelový fotoaparát. Více toho o telefonu zatím nevíme, ale postupem času se určitě budeme dozvídat více.


Zdroj: ag

7 KOMENTÁŘE

 1. ty vole vy jste buď uplný idioti nebo fakt nevím ještě do androidmarketu nepřišlo že SE už neexsituje ? skočte si do zdi to pomáhá nic ve zlém ! furt pomlouváte svět androida ale to co se tady člověk dočte tak nad tim zůstává rozum stát !!

  • 1) Kdo pomlouvá Svět Androida? Snad nikdy jsem neviděl pomluvu od žádného z mých kolegů na jejich účet. Pokud se vyjímečně objeví nějaký problém, tak se jej snažíme vyřešit neveřejně.

   2) Jak jste přišel na to, že nevíme o neexistenci SE? V článku nikde nevidím větu, která by to naznačovalo…

  • 1) Prosím? Snad dvakrát za dobu naší existence jsme měli se světemandroida veřejnější slovní přestřelku. Jednou kvůli našemu (konkrétně mému) pochybení, po druhé kvůli jejich. V obou případech jsme to ale slušné vyřešili.
   Nikdy jsme si je nedovolili veřejně pomlouvat.
   2) Ohledně neexistence Sony Ericssonu, vidíte snad v článku opak? Pokud ano, doporučuji skočit za očařem, to pomáhá. (nic ve zlém 🙂 )

 2. ja neřekl že přímo redakce hodně lidí píše že na SVA to je k pi.. a že koupirujou AM tak sem jen vyjádřil svůj názor některé vaše zprávi sou za 10z10 ale jíné jako by je psalo díte z 2. třídy jinak očar v klidu a včera při psaní byly asi 2 promile tak se omlouvám 🙂 nebylo to objektivní 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here