Sony Xperia Go v netradičních testech odolnosti [video]

5

Xperia Go, další odolná novinka od Sony, byla podrobena důkladnému outdoorovému testu, který provedli redaktoři německého serveru A1.net.

Malý smartphone musel v testu přežít koupel v bazénu, pád z velké výšky i ze schodů, zakopání do písku, postříkání hasičskou hadicí, přejetí autem i mnoho dalších nebezpečných kousků. Jak si telefon vedl můžete vidět v následujícím videu:

Nástupce populární Xperie Active sice nenabídne převratnou výbavu, ale zaujme pohledným designem a označením IP67 zajišťujícím zvýšenou odolností proti prachu a vodě (ponoření na 30 minut do hloubky 1 metr). 3,5″ Reality displej s technologií Bravia je navíc chráněn odolným minerálním sklem a lze ho ovládat i mokrými prsty.

Ve výbavě Xperie Go dále najdeme dvoujádrový procesor taktovaný na 1 GHz, 512MB RAM, 8GB interní paměť rozšiřitelnou pomocí slotu microSD karty, 5mpx fotoaparát s LED bleskem a 1305mAh baterii. Operačním systémem bude zpočátku Android 2.3 Gingerbread, výrobce ale slibuje pozdější aktualizaci na Ice Cream Sandwich.

Sony Xperia Go se začne prodávat ve třetím čtrtletí letošního roku v bílé, černé a žluté barvě. Cenu odhadujeme na asi 7 500 Kč.

via pa

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here