Top 10 nejpopulárnějších novinek v Google play – 29. týden

5

Minulý týden byl chladnější a místy propršený. Koupaliště zely prázdnotou a všichni byli někde schovaní pod střechou. Není proto moc divu, že v 29. týdnu se na Google play stahovaly nejvíce hry pro zkrácení dlouhé chvíle. My vám přinášíme ty nejpopulárnější v pravidelném seriálu Top 10 nejpopulárnějších novinek.

AutoRap

Z producentské dílny Smule, která je známá především díky aplikaci Songify, která udělá z běžně namluvené nahrávky popový hit, přišla další hudební novinka spočívající v automatizované úpravě mluveného slova. Aplikace se jmenuje AutoRap a z nahrávky vytvoří rapovou pecku, kterou můžete oslňovat své přátele. Hodnocení aplikace uživateli jsou rozporné – jedni tvrdí, že je aplikace o ničem, druzí jsou z ní uneseni. Jak se jedna z nejstahovanějších novinek minulého týdne, kterou si stáhlo téměř milion lidí, líbí vám?


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Music Hero

Music Hero je hrou inspirovanou legendární Guitar Hero… Stačí mít trochu hudebního sluchu, rychlé prsty a mačkat správné struny ve správný čas. Do hry můžete nahrát vaše oblíbené písničky ve formátu mp3.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Mutant Roadkill

Svět zaplnil chaos, když se po ulicích začali volně potulovat všemožní mutanti. Proč tedy nenasednout do auta a nedat si závod, kdo jich více na silnicích rozmašíruje? Úkolem je jednoduše projet danou oblast, posrážet co nejvíce mutantů a přežít.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

InstaPicFrame for Instagram

Vyžíváte se ve focení fotek a následném jejich sdílení na fotosociální síti Instagram? Pak vás jistě potěší aplikace InstaPicFrame for Instagram, která dodá vašim fotografiím nový rozměr. Můžete vytvářet snímky kombinací více fotek, je jen na vás, jaký rámeček a které fotky si zvolíte.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Traktor Digger

Jednoduchá a velmi zábavná hra, ve které budete obsluhovat traktor s bagrovací lžící, demoliční jeřáb či bagr. Vaším úkolem bude vyřešit daný level tak, abyste na konci mohli naložit na přistavený náklaďák zeminu. Ovládání vyžaduje trochu citu, avšak rychle se na něj zvyká.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

MixBooth

Po delší době o sobě dali opět vědět vývojáři ze studia PiVi & Co, které můžete znát hlavně díky aplikacím AgingBooth, FatBooth či BaldBooth. I tentokrát zůstali u ověřeného modelu zábavné aplikace, která pomocí předdefinovaného filtru upraví vámi vloženou fotografii tak, až se budete smíchy za břicho popadat. Aplikace jsou obzvláště populární v hospodách u pivka. A co právě MixBooth umí? Zkombinuje dvě původní fotografie v jednu, takže si například můžete vyzkoušet, jak by vypadal váš šéf zkřížený s vaší tchýní. Fantazii se meze nekladou.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Contra (PiPo)

Klasická automatová arkáda ve stylovém retro provedení v Rambo provedení. Jedinou slabinou je horší ovládání. Potěší obzvláště méně náročné hráče a nostalgiky.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Inotia 4

RPG sága Inotia se rozrostla o další, tentokrát již čtvrtý díl. Kterou ze znepřátelených stran si zvolíte? Na výběr budete mít ze 6 povolání, svoji postavu můžete vycvičit až v 15 skillech, celkem hra tedy obsahuje 90 skillů. Hra se vyznačuje jednou z největších mobilních RPG map čítající 400 různých lokací.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Rope’n’Fly – From Dusk (Free)

Legendární a oblíbená hra z iOS přichází na Android. Vaším úkolem bude pomocí lan s panáčkem doskákat přes mrakodrapy co nejdále. Ve hře platí běžné fyzikální prvky.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

5 KOMENTÁŘE

 1. Ten defrag je vtip, že? To je jak říct, že hdd se musí čistit vodou… DEFRAG nemá pozitivní učinek na flash pamět, právě naopak. Pokud je to vážně top10 ne dle vás, ale dle play store, tak lidská IT negramotnost právě pěkně narazila.

  • Dobrý den, defrag je pouze název programu (nejspíš marketingový tah), samozřejmě flash paměti defragmentačním potížím narozdíl od běžných HDD nepodléhají. V popisku to bylo špatně napsáno, teď je to opravené. Pokud si přečtětě/přeložíte popis aplikace tak zjistíte, že vám aplikace smaže cache data, historii prohlížeče, odstraňuje poškozené soubory. Osobně aplikaci vyzkoušenou nemám, žebříčky jsou sestavovány na základě statistik Google Play. Můžete ale aplikaci vyzkoušet a pak nám dát vědět, zda opravdu umí to co slibuje.

   • Přečetl jsem si popisek na play store a najedná se o marketingový tah. Ta aplikace podle popisku vážně vykonává defragmenatci nebo si na to alespon hraje. Pokud si hraje, tak je to celkem nevkusný marketing, pokud ji provádí doopravdy, je to ještě horší, ale to už je problém uživatelů, osobně neplánuji funkčnost jejich defragmentace zkoušet.

    • Po zvazeni faktu, ze prakticky nemame moznost overit, zda aplikace defragmentaci opravdu provadi ci ne jsme se rozhodli tuto aplikaci z Top 10 vyradit a nahradili jsme ji dalsi aplikaci v poradi – Video Downloaderu, ktery umoznuje stahovani videi v HD kvalite.

     • Děkuji, ne že by bylo něco špatně tady nebo s výberem, spíš mě zarazilo, že se taková aplikace vůbec dostala do žebříčku na samotném play store a že dokonce za „premium“ verzi chtějí zaplatit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here