Samsung Galaxy Ace 3 se objeví na přelomu května a června

1
Samsung Galaxy Ace 2
Samsung Galaxy Ace 2

První generace Samsungu Galaxy Ace, která byla představena v roce 2011, patří bezpochyby k jedním z nejúspěšnějších smartphonů korejského výrobce. V loňském roce představený Galaxy Ace 2 sice nedosáhl tak výrazných úspěchů, i přesto se ale výrobce letos rozhodl přijít s třetí generací smartphonu.

Samsung Galaxy Ace 3 by měl mít podle uniklých informací 4″ displej o neznámém rozlišení, 5mpx zadní fotoaparát, 4GB interní paměť, Bluetooth 4.0 a 1500mAh baterii. Operačním systémem údajně bude Android 4.1 Jelly Bean. Záhadnou zatím zůstává procesor, který redaktoři webu SamMobile odhadují na dvoujádro s taktem 1,2 GHz.

Třetí generace Samsungu Galaxy Ace by se měla začít prodávat na přelomu května a června letošního roku. Kromě běžné verze bude údajně na vybraných trzích opět nabízena také dualSIM varianta s přídomkem Duos. Zájemci by také měli mít na výběr ze čtyř barev smartphonu: černé, bílé, modré a červené. Galaxy Ace 3 se jistě objeví také na českém trhu, přičemž cenu odhadujeme na 7 500 Kč.

zdroj: sm

  • mr1uke

    Nechápu, proč do těch telefonu pořád cpou pouze 4GB interní paměť, jenom aby trochu ušetřili. Ve spojení s Androidem 4.1+ je to naprosto nepoužitelné a pomalu nenainstalujete žádnou aplikaci. Ještě navíc když není umožněn přesun aplikací na paměťovou kartu. Za tohle by si zasloužili nakopat.