Samsung Galaxy Win byl představen podruhé, tentokrát v mezinárodní verzi

1

Samsung Galaxy Win international

O představení Samsungu Galaxy Win jsme psali už o víkendu, tenkrát ale šlo o verzi určenou pro čínský trh. Dnes výrobce představil mezinárodní verzi smartphonu, která by se měla v budoucnu objevit také na českém trhu. Designem, který je inspirovaný vlajkovým modelem Galaxy S4, se od sebe obě verze vůbec neliší.

Téměř shodná zůstala také výbava, a to na jedinou výjimku, kterou je použitý procesor. Zatímco čínský Samsung Galaxy Win má dvoujádrový Snapdragon S4, jeho mezinárodní kolega dostal modernější a výkonnější Snapdragon 200 se čtyřmi jádry taktovanými na 1,2 GHz a grafickým čipem Adreno 203. Galaxy Win se tak stane jedním z prvních přístrojů vybaveným výše uvedeným procesorem, který Qualcomm oznámil v lednu na veletrhu CES 2013.

K další výbavě, která je už shodná pro obě varianty smartphonu, patří 4,7″ displej o rozlišení 800 x 480 pixelů, 1GB RAM a 8GB vnitřní paměť, kterou lze rozšířit díky přítomnosti slotu na micro SD karty. Nesmíme zapomenout zmínit ani 5mpx zadní fotoaparát s autofokusem a přisvětlovací diodou, 0,3mpx přední kamerka pro videhovory, Bluetooth 3.0, Wi-Fi, GPS a baterii s kapacitou 2 000 mAh.

Operačním systémem je Android 4.1 Jelly Bean doplněný o uživatelské rozhraní TouchWiz. Telefon má rozměry 133,3 x 70,7 x 9,7 mm a hmotnost 143,9 g. Zájemci o Samsung Galaxy Win si budou moct vybrat ze dvou barevných variant: bílé a šedé. Na vybraných trzích bude korejský výrobce nabízet také dualSIM verzi s názvem Samsung Galaxy Win Duos. Cena a datum uvedení na trh zatím zůstávají záhadou.

via pa

1 komentář

  1. Ale nené… Recyklovaný desing už k Samsungu patří…ale prodávat skoro stejné telefony lišící se jen v drobnostech, zákazník v tomu pak musí mít celkem jasno 🙂 A tohle je jeden z důvodů, proč nechci Samsung 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here