Samsung Galaxy Ace 3 se objeví na přelomu května a června

1
Samsung Galaxy Ace 2
Samsung Galaxy Ace 2

První generace Samsungu Galaxy Ace, která byla představena v roce 2011, patří bezpochyby k jedním z nejúspěšnějších smartphonů korejského výrobce. V loňském roce představený Galaxy Ace 2 sice nedosáhl tak výrazných úspěchů, i přesto se ale výrobce letos rozhodl přijít s třetí generací smartphonu.

Samsung Galaxy Ace 3 by měl mít podle uniklých informací 4″ displej o neznámém rozlišení, 5mpx zadní fotoaparát, 4GB interní paměť, Bluetooth 4.0 a 1500mAh baterii. Operačním systémem údajně bude Android 4.1 Jelly Bean. Záhadnou zatím zůstává procesor, který redaktoři webu SamMobile odhadují na dvoujádro s taktem 1,2 GHz.

Třetí generace Samsungu Galaxy Ace by se měla začít prodávat na přelomu května a června letošního roku. Kromě běžné verze bude údajně na vybraných trzích opět nabízena také dualSIM varianta s přídomkem Duos. Zájemci by také měli mít na výběr ze čtyř barev smartphonu: černé, bílé, modré a červené. Galaxy Ace 3 se jistě objeví také na českém trhu, přičemž cenu odhadujeme na 7 500 Kč.

zdroj: sm

1 komentář

  1. Nechápu, proč do těch telefonu pořád cpou pouze 4GB interní paměť, jenom aby trochu ušetřili. Ve spojení s Androidem 4.1+ je to naprosto nepoužitelné a pomalu nenainstalujete žádnou aplikaci. Ještě navíc když není umožněn přesun aplikací na paměťovou kartu. Za tohle by si zasloužili nakopat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here