Huawei Ascend G700: levný pětipalcový smartphone se čtyřjádrem

6

huawei ascend g700

Na twitterovém účtu @evleaks se nedávno objevil obrázek spolu se stručnými informacemi o výbavě chystaného pětipalcového tabletofonu od Huawei.

Ascend G700 bude údajně vybaven 5″ displejem o neznámém rozlišení, čtyřjádrový procesor MediaTek MT6589, 2GB RAM a operační systém Android 4.2 Jelly Bean. Smartphone by měl být dostupný ve dvou verzích: první s podporou WCDMA připojení bude určena pro většinu světových trhů, zatímco verzi vybavenou TD-SCDMA bude výrobce nabízet jen na domácím čínském trhu.

Žádné další detaily o Huawei Ascend G700 zatím neznáme. Vzhledem k přítomnosti procesoru od MediaTek můžeme odhadovat, že půjde o smartphone střední třídy s velmi dobrým poměrem ceny a výkonu. Pro více informací si počkejme na oficiální představení Ascendu G700, ke kterému by mělo dojít během několika následujících týdnů až měsíců.

huawei ascend g700 photo

zdroj: ga

 

 • Karel

  Super cena….. opravdu kvalitní, hodně vypovídající článek….

  • Já více informací o telefonu nemám. A upřimně pochybuji, že vy ano.

 • Článek o hovně. Děkuji autorovi, že mě okradl o 3 minuty života.

  • Čtěte rychlejc… Nebo co víc vám na takový komentář můžu říct?

   • Nic. Když napíšete v titulku, že jde o levný telefon a v článku není o ceně ani zmínka, kromě toho, že cena bude známá ze několik týdnů až měsíců, nemůžu od vás nic chytrého čekat. Pište do Mimibazaru.

    • „Levný“ je v titulku napsáno z jednoho prostého důvodu: telefon totiž levný bude, a to minimálně ve srovnání s konkurencí. Je hned několik indícií, které o tom svědčí.