Jelly Bean pro LG Optimus 4X HD a Optimus L7 bude vydán do konce března

1

LG Optimus 4X HD Jelly Bean

Německé zastoupení LG na svém blogu oznámilo, že dlouho očekávaný Android 4.1 Jelly Bean vydá pro své smartphony Optimus 4X HD a Optimus L7 už na konci března. V České republice bude nejspíš update vydán ve stejnou dobu nebo maximálně o několik týdnů později.

Aktualizace přinese Android 4.1.2 Jelly Bean se mnoha jeho vylepšeními a novými funkcemi, jako je například výrazně rychlejší uživatelské rozhraní (tzv. project butter), rozšířené notifikace a inteligentní vyhledávání Google Now. K tomu LG přidalo několik vlastních novinek, mimo jiné rychlejší NFC připojení přes Android Beam 2.0 a chráněné nastavení pro Wi-Fi (WPS).

LG už v uplynulých týdnech vydalo Android 4.1 Jelly Bean pro Optimus G a Optimus L9. Kromě dvou výše zmíněných smartphonů se v budoucnu aktualizace dočkají také tabletofony Optimus Vu a Optimus Vu II.

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.1/4.2 Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

via ga

1 komentář

  1. italie zase tvrdí že během Aprilu nebo Dubna 🙂 pravda bude asi něco mezitím 🙂 a díky tomu že Italské zastoupení LG má asi nejvíc pravdu a nejvíc jsem z něj čerpal informace budu věřit italii 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here