Další uniklé detaily o bájné Motorole X?

0

motorola nxt

Po krátké odmlce se na internet další údajné informace o chystané Motorole X, tedy špičkovém smartphonu, se kterým to Motorola a Google chtějí pořádně zavařit Samsungu i další konkurenci. Na první pohled vypadá výbava novinky velmi dobře, redaktor webu Droid Life však přišel na několik nesrovnalostí.

Nejprve se však podívejme na výbavu, kterou by Motorola X, od nynějška známá také pod označením Motorola NXT, měla mít podle spekulací serveru Android World. Smartphone údajně má 4,7″ displej s Full HD rozlišením, čtyřjádrový procesor Nvidia Tegra 4i, Android 5.0 Key Lime Pie, 16mpx zadní fotoaparát a 5mpx přední kamerku, která by měla sloužit také jako snímač očí pro bezdotykové posouvání stránek. To vše zabaleno v kevlarovém těle o tloušťce jen 7,9 mm.

Jak sami uznáte, výbava smartphonu zní velmi dobře. S přihlédnutím k nedávnému vyjádření Googlu o tom, že by Motorola neměla letos překvapit žádným supertelefonem, možná až příliš dobře. Spornou součástí výbavy je procesor Tegra 4i, který nepodporuje CDMA sítě, což znamená, že by Motorola svůj smartphone nemohla používat u dvou nejvýznamnějších amerických operátorů: Sprint a Verizon. Také údaj o pětimegapixelovém fotoaparátu se může zdát poněkud přestřelený.

Nemusí to však nutně znamenat, že se žádné Motoroly X nebo Motoroly NXT v budoucnu nedočkáme. Jen je pravděpodobné, že výbava smartphonu nebude taková, jakou ji většina z nás očekává.

zdroj: ag, dl

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here