Vybe – upravte si vibrace pro každý kontakt zvlášť

0

vybe_1

Zatímco přiřazení vlastní vyzváněcí melodie jednotlivým kontaktům umí dnes v podstatě každý telefon, tak vibrační vyzvánění, které mnozí z nás mají zapnuté dokonce častěji, než to hlasité, je až na opravdu krajní výjimky stejné pro všechny kontakty bez rozdílu. Nicméně jak praví obecně platný komunitní zákon: „co neumí Android v základu, na to existuje nějaká aplikace,“ tak i tento neduh je řešitelný, konkrétně nedávno vydanou aplikací Vybe.

Ta v současné verzi umožňuje přiřazení libovolného, uživatelem složeného, vibračního vyzvánění jakémukoliv kontaktu. Příjemné je, že ono vibrační vyzvánění může být opravdu jakékoliv, skrze aplikaci si totiž uživatel přesně naklepá rytmus, včetně intenzity. Teoreticky tak lze, byť pouze ve vibracích, zreprodukovat doslova jakoukoliv melodii.

Aplikace je prozatím ve verzi 1.1 a tak nemusí na některých telefonech fungovat. Z ohlasů na Google Play a XDA developers to ale spíše vypadá, že s ní celkově žádné větší problémy nejsou. Autor navíc s jejím vývojem nepřestal. Naopak mimo oprav známých chyb pracuje na přidání upravitelných vibrací pro příchozí SMS zprávy od jednotlivých kontaktů a uvažuje také o implementaci možnosti nastavení vlastního vibračního vyzvánění pro notifikace z každé aplikace zvlášť.

Aplikace je zdarma a prozatím bez reklam dostupná na Google Play pro všechna zařízení s Androidem verze 2.2 a vyšší.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Pro zájemce o lepší pochopení, jak fungují vibrační motůrky v telefonech, doporučuji starší, nicméně stále platný blogový příspěvek.

vybe_2  vybe_4 vybe_5

Via: XDA

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here