Rovio o víkendu 16. – 17. března vypustí první díly připravovaného animovaného příběhu

0

17-rovio

Rovio příští víkend spustí první díly vlastního animovaného seriálu, dostupný bude i skrz mobilní hry

Zatímco ještě před nějakými dvěma roky byla finská společnost Rovio třebaže nebývale úspěšnou, tak stále ještě čistě na mobilní hry zaměřenou softwarovou firmou, tak v poslední době jde již o giganta, zasahujícího do mnoha odvětví zábavného průmyslu.

Kromě samotných, čistých her má Rovio na triku například nespočet reklamních kampaní, s rozzlobenými ptáky souvisejícího příslušenství a partnerství s Lucas Arts a Blue Sky Studios. A ani nyní se rozhodně neplánuje usadit, ba spíše naopak. Na tento víkend totiž plánuje odvysílání prvních dílů vlastního animovaného seriálu z prostředí her Angry Birds a Bad Piggies.

Seriál, nebo tedy konkrétně jeho první díly, budou od tohoto víkendu dostupné jak v rámci několika národních televizí a online služeb nabízejících televizní obsah za peníze, tak i skrze samotné mobilní hry Angry Birds. Pro sledování navíc zřejmě nebude potřeba nic víc, než stáhnout si nejnovější aktualizaci libovolné Angry Birds hry a počkat si na zpřístupnění tlačítka cartoon channel.

Neznámou prozatím je, zda bude všech 52 chystaných episod dostupných skrze hry zdarma, nebo za ně bude třeba zaplatit drobný poplatek. Otázkou také zůstává dostupnost v České republice.

Zdroj: Rovio

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here