Asus představil Padfone Mini se čtyřjádrovým procesorem Snapdragon 400

2

Asus Padfone Mini

Před pár dny jsme vás informovali o dnešním představení Padfone Mini od společnosti Asus. Jak již bylo avizováno v předešlém článku, zařízení kombinuje chytrý telefon s tabletem. Padfone Mini tak nabízí 4,3palcový displej telefonu a 7palcový displej v případě tabletu.

Vzhledem ke specifikaci se pyšně řadí mezi střední třídu. Srdce hybridního zařízení Padfone Mini tvoří čtyřjádrový procesor Snapdragon 400 běžící na frekvenci 1,4 GHz. K němu je dodávána 1 GB RAM. Displej v případě smartphonu dosahuje rozlišení QHD 960 x 540 zobrazovacích bodů, u tabletu je to samozřejmě více, tedy 1280 x 800 pixelů.

http://youtu.be/iEHxq4Hs-pM

K dispozici je slot pro vložení microSD karty, která bude rozšiřovat základních 16 GB paměti. Padfone Mini v sobě ukrývá hned dvě baterie, první pohání chytrý telefon s kapacitou 1500 mAh, druhá nabízí 2200 mAh pro tablet. Součástí zařízení je i 8 MPx fotoaparát s režimem burst (pořizování snímků v dávkách) a technologií Asus PixelMaster, která zvyšuje jas při focení v tmavém prostředí.

Kromě předinstalovaných softwarových úprav přímo od výrobce se můžete těšit na operační systém Android 4.3 Jelly Bean. Cena je přitom stanovená na 405 dolarů (přes 8 000 korun). Prodej bude zahájen v Číně, Rusku, Hong Kongu, Singapuru, Indonésii a na Taiwanu. V tuto chvíli nejsou známy informace o dostupnosti v Evropě.

Zdroj: AndroidCentral a Engadget

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here