Unikl dokument k Huawei Ascend P7 potvrzující spekulace o specifikaci

1

Huawei Ascend P7

Díky uniklému dokumentu k Huawei Ascend P7, který navazuje na svého předchůdce Ascend P6, máme potvrzené spekulace o jeho specifikaci. Ascend P7 se skrývá pod krycím jménem Sophia a uvidíme ho pravděpodobně s 5palcovým displejem v rozlišení Full HD.

Podle dokumentu bude obsahovat rozhraní Huawei Emotion 2.0. Jádrem chytrého telefonu se stane čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,6 GHz s 2GB RAM. Uvnitř nalezneme celkem 16 GB úložného prostoru, který se může rozšířit pomocí karty microSD.

Huawei Ascend P7 - uniklý dokument

Vpředu se bude ukrývat 8MPx fotoaparát, který by měl nabídnout nejlepší možný záznam videí. Druhý fotoaparát umístěný vzadu bude disponovat 13 MPx a LED bleskem. Potřebná energetická šťáva bude telefonu dodávána pomocí baterie s kapacitou 2460 mAh. V dokumentu nalezneme i informaci o tom, že má být Huawei Ascend P7 vyráběn z neobyčejných materiálů, ale podrobněji to vysvětleno není.

Dá se předpokládat, že výrobce svého nejnovějšího zástupce představí velmi brzy. Podle informací z dokumentu se totiž má začít prodávat již v dubnu příštího roku. Dostupnost v jednotlivých zemích není známa, na to si ještě musíme počkat.

Zdroj: TalkAndroid a GSMArena

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here