Alcatel One Touch Idol S má v pase 7,4 mm a co jeho funkce?

10

One Touch Idol S_02

Alcatel nezaostává v konkurenčním boji, proto představil nový chytrý telefon s operačním systémem Android. Ten se skrývá pod názvem Alcatel One Touch Idol S. Ohromí svými specifikami, nebo půjde o další tuctový mobil?

Model One Touch Idol S nabídne tloušťku pouhých 7,4 mm a vážit bude jen 110 gramů, přičemž bude dodáván v několika různých barvách, kromě červené a růžové, bude k dispozici i v modrošedivé. Je navrhnut pro milovníky chytrých telefonů s menšími rozměry, jeho 4,7 palcový displej IPS  nabízející 16 miliónů barev a v HD rozlišení 720 x 1280 pixelů, které je upravené pro ještě lepší sportovní zážitek, jistě nikoho neurazí.

One Touch Idol S_01

Uvnitř 7,4 mm tenkého těla se skrývá procesor Dual-core s taktovací rychlostí 1,2 GHz a pamětí 1 GB RAM. Kromě 4 GB interního úložiště může uživatel využít slotu pro microSD karty. Na zadní straně je ukryt 8 MP fotoaparát s LED bleskem a 4x digitálním zoomem, vpředu je umístěna 1,3 MP kamera s HDR. S One Touch Idol S si tak budete moci pořizovat videa v kvalitě 1080p (30fps). Pro uživatele je připraveno i několik her, kromě Wonder Zoo a Gameloft Live nabízí i Asphalt 7 a další.

Zdroj: VR-Zone

 • Adam Kováč

  Tohle se nedá skoro ani číst… Btw co je to to „HD sport“?

  • Jan Perlík

   Jednoduše je přizpůsoben pro kvalitnější obraz na sledování sportu, což je viditelné i na přidaném screenu v článku. Co se Vám na článku nezdá, že se nedá ani číst?

   • Adam Kováč

    Kompletně skladba vět, nevím, kdo vám tady dělá korekci textu, ale za tohle by dostalo maximálně dostatečnou i dítě na základní škole…

    • Jan Perlík

     Když myslíte. 🙂

     • Pepa

      Pravdu máte oba dva. Číst se do dá, ale tam kde by měla být tečka a tedy konec věty, je čárka. Týká se to hlavně druhého odstavce. Věřím tomu, že to korekcí neprošlo, protože jinak by tyhle nedostatky byly odstraněny. 😉

     • Jan Perlík

      Kterou čárku máte na mysli?

     • Arsi

      Všechny kromě desetinných… Navíc HD sport je opravdu blbost 😀 Asi chápu co jste tím chtěl říci, ale takhle by to nemělo vypadat 🙂

  • Kath

   Teda…já jsem žena a článek na mne působí srozumitelně. Co je k nepochopení na výrazu HD sport?

 • Guest

  Jednoduše je přizpůsoben pro kvalitnější obraz na sledování sportu. Co se Vám na článku nezdá, že se nedá ani číst?

 • Jáchym Šlik

  Já se obavám, že žádná technologie HD sport neexistuje. „Sport“ jako sloveso má totiž v angličtině taky trochu jiný význam a chyba nejspíš vznikla špatným překladem.