Alcatel One Touch Idol S má v pase 7,4 mm a co jeho funkce?

10

One Touch Idol S_02

Alcatel nezaostává v konkurenčním boji, proto představil nový chytrý telefon s operačním systémem Android. Ten se skrývá pod názvem Alcatel One Touch Idol S. Ohromí svými specifikami, nebo půjde o další tuctový mobil?

Model One Touch Idol S nabídne tloušťku pouhých 7,4 mm a vážit bude jen 110 gramů, přičemž bude dodáván v několika různých barvách, kromě červené a růžové, bude k dispozici i v modrošedivé. Je navrhnut pro milovníky chytrých telefonů s menšími rozměry, jeho 4,7 palcový displej IPS  nabízející 16 miliónů barev a v HD rozlišení 720 x 1280 pixelů, které je upravené pro ještě lepší sportovní zážitek, jistě nikoho neurazí.

One Touch Idol S_01

Uvnitř 7,4 mm tenkého těla se skrývá procesor Dual-core s taktovací rychlostí 1,2 GHz a pamětí 1 GB RAM. Kromě 4 GB interního úložiště může uživatel využít slotu pro microSD karty. Na zadní straně je ukryt 8 MP fotoaparát s LED bleskem a 4x digitálním zoomem, vpředu je umístěna 1,3 MP kamera s HDR. S One Touch Idol S si tak budete moci pořizovat videa v kvalitě 1080p (30fps). Pro uživatele je připraveno i několik her, kromě Wonder Zoo a Gameloft Live nabízí i Asphalt 7 a další.

Zdroj: VR-Zone

10 KOMENTÁŘE

  • Jednoduše je přizpůsoben pro kvalitnější obraz na sledování sportu, což je viditelné i na přidaném screenu v článku. Co se Vám na článku nezdá, že se nedá ani číst?

   • Kompletně skladba vět, nevím, kdo vám tady dělá korekci textu, ale za tohle by dostalo maximálně dostatečnou i dítě na základní škole…

     • Pravdu máte oba dva. Číst se do dá, ale tam kde by měla být tečka a tedy konec věty, je čárka. Týká se to hlavně druhého odstavce. Věřím tomu, že to korekcí neprošlo, protože jinak by tyhle nedostatky byly odstraněny. 😉

     • Všechny kromě desetinných… Navíc HD sport je opravdu blbost 😀 Asi chápu co jste tím chtěl říci, ale takhle by to nemělo vypadat 🙂

 1. Jednoduše je přizpůsoben pro kvalitnější obraz na sledování sportu. Co se Vám na článku nezdá, že se nedá ani číst?

 2. Já se obavám, že žádná technologie HD sport neexistuje. „Sport“ jako sloveso má totiž v angličtině taky trochu jiný význam a chyba nejspíš vznikla špatným překladem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here