Benchmark v podobě hry, kterou si můžete zahrát

3

Epic citadel je jakási kombinace benchmarku a hry. Konečně máte možnost zjistit, co všechno vaše Android zařízení dokáže a ještě se u toho pobavit. Můžete se procházet kolem zámku a užívat si kvalitní grafiku nad kterou budete žasnout. Před pár lety byla aplikace určena pouze pro ověření výkonu konzolí, později byla optimalizovaná také pro Android.

Slunce        hrad

Campus         Hrad2

Využívá technologii Unreal Engine 3, která vám zobrazí krásné osvětlení a stíny ,realistické odrazy světla, dynamický pohyb stromů a vlajek. Nesmíme opomenout kinematografické světelné efekty včetně realistického prostředí.

 http://www.youtube.com/watch?v=n1ySbuud6Zs

Součástí aplikace je klasický benchmark, který vám ukáže v průběhu testování FPS a na konci vypočte výsledek. Doporučuji všem hráčům, nebo uživatelům, kteří chtějí zkusit něco nového. Pokud jste zvědaví a chtěli by jste vědět více, stáhněte si aplikaci v obchodě play, která je zcela zdarma.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

3 KOMENTÁŘE

  1. Aplikace byla vytvořena pro iPhone a iPad před 3lety, ne na testování konzolí. Časem se zní stalo i tech demo pro implementaci Unreal 3 Enginu do prohlížeče. Ke konci ledna 2013 (před 7 měsíci) byla aplikace vydána i na Android… a tehdy měl vyjít tento článek:). Dávám + za snahu.

    • Přesně tak, navíc aplikace je stará minimálně rok.Autor trochu zaspal, ale to se stane každému někdy. 😉

      • [lepsi nekdy nez nidky 😉 ja jsem za tento clanek rad, uz jsem tu app videl na outube, ale nevedel jsem jak se jmenuje a tenhle clanek se mi hodi 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here