HTC One X a One X+ dostává v Česku aktualizaci na Android 4.2 a Sense 5

4

Uživatelé z různých koutů Evropy začali dnes hlásit dostupnost nové aktualizace pro HTC One X a vylepšenou verzi One X+. Řeč je o dlouho očekávaném updatu přinášející Android 4.2.2 Jelly Bean a HTC Sense 5.

HTC One X aktualizace 4.2

Pokud vám HTC One X nenabídlo aktualizaci samo, můžete její dostupnost ověřit manuálně v menu Nastavení – O produktu – Softwarové aktualizace. Firmware má číselné označení 4.18.401.2 a jeho velikost je necelých 380 MB. Android 4.2.2 přináší například vylepšené notifikace nebo spořič displeje Daydream.

Seznam nových funkcí a vylepšení známých z HTC One zahrnuje domovskou obrazovku BlinkFeed, která umožňuje sledovat příspěvky ze sociálních sítí, zpravodajských webů, kalendáře i dalších zdrojů přehledně na jednom místě. Nechybí však ani možnost zapnutí zobrazení procentuálního stavu baterie v notifikační liště a nové rychlé nastavení po vysunutí lišty. Vylepšením neunikl ani fotoaparát, který umožňuje dlouhým kliknutím uzamknout expozici i zaostření.  Hudební přehrávač zase dostal možnost zobrazení vizualizací s texty písní.

DOPLNĚNO: Podle našich čtenářů i příspěvků na fóru XDA Developers je aktualizace dostupná v mnoha evropských zemích včetně České republiky a Slovenska.

via Android Central, XDA Developers, screenshot: Mato_K

4 KOMENTÁŘE

  1. Pro všechny který to eště neinstalovali tak to NEDĚJTE!!! Vypadá to krásně a dobře se to ovládá ale výdrž baterie mi klesla na polovinu!!! celý den s telefonem nic nedělam, ani se ho nedotknu ale stejně se do večera sám vybije..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here