iOS 10 již je nainstalováno na dvou třetinách Apple zařízení

0

Aktualizace společnosti Apple se nikdy nesetkali s příliš velkou kritikou, a tak si je na iPhony, iPady i iPody uživatelé instalují ihned po vydání a po pár dnech od vypuštění se vždy americký gigant pyšní s velkým procentem aktualizovaných zařízení. Po necelých 4 týdnech se počet zařízení s iOS 10 dostal na více než 66 %, což vůbec není špatné číslo. Křivka ukazující nárust instalací neupadá a navíc v posledních dnech trhá rekordy.

ios-10-prehled-240211

Většinou na začátku září se už velké množství majitelů produktů s logem nakousnutého jablka těší na novou aktualizaci, ukazují to i statistiky ukazující počet aktualizovaných zařízení. Jen 26 dnů stačilo Applu, aby se jejich 10. „iSystém“ dostal na více než 2 třetiny zařízení.

 

ios-10-242853

Graf nám říká, že iOS 10 sice první 2 týdny nevedl v nejlepších nástupu instalace nových aktualizací, ale další průběh už naznačuje, že se 10. generace iOS pořádně rozjela tam, kde se v minulých letech u předchozích verzí aktualizací už nárust nepohyboval tak prudce, tak jako v posledních dnech u nové verze. Největší nástup zaregistroval Apple u křivky mezi 14. a 21. dnem po zveřejnění aktualizace. To nám již teď, necelý měsíc po první aktualizaci na iOS 10, prozrazuje, že je zatím tou nejoblíbenější a nejrychleji instalovanou.

Zdroj: mobilenet.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here