Živé tapety pro Android – první vydání

4

Vodafone CZ aktivní tapeta

V této sadě najdete živé tapety se známými hrdiny z reklam od Vodafonu. Většina tapet navíc reaguje na denní dobu a podle toho mění svůj vzhled. Výhodou jsou také časté aktualizace dostupných tapet.

 Vodafone CZ tapeta


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

PhotoWall Live Wallpaper

PhotoWall Live Wallpaper je jedna z nejoblíbenějších živých tapet pro Android vůbec. Jednoduše zobrazuje vaše fotografie z galerie, Facebooku i alb Google Picasa. Fotografiím můžete nastavit různé efekty zobrazení:  Wall, Puzzle,Fade nebo Polaroid. Pokud chcete vědět, jak tapeta funguje, podívejte se na  target=“_blank“>video. Pokud by vám nestačila verze zdarma (a bez reklam), můžete si zakoupit rozšíření PhotoWall Upgrade, které odemkne další funkce a efekty.


logo-app
App Name
Larva Labs Ltd.
Free   
qrcode-app

Free Real 3D PhotoBox LiveWall

Pokud chcete živou tapetu ze svých fotografií, ale PhotoWall Live Wallpaper je pro vás moc obyčejná, vyzkoušejte Free Real 3D PhotoBox LiveWall. Jde o tapetu s trojrozměrnými krychlemi, na kterých jsou zobrazeny fotografie. I zde existuje kromě verze zdarma ještě plná verze, která nabízí více funkcí a možností nastavení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Splatter

Splatter je zajímavá živá tapeta, která za chvíli promění domovskou obrazovku vašeho Androidu v zeď plnou skvrn od barvy. Kamkoliv totiž na obrazovku kliknete, tam se objeví barevná skvrna. K dispozici je celkem 8 barevných témat a 6 barev pozadí. A pokud se vám už tolik barev na displeji nebude líbit, stačí s telefonem zatřást a tapeta se vyčistí. Další funkce naleznete ve verzi Pro.


logo-app
App Name
Utensil of the Month
Free   
qrcode-app

DIY Your Galaxy Live Wallpaper

DIY Your Galaxy Live Wallpaper je soubor živých tapet s motivy vesmíru. Všechny tapety se opravdu pohybují a navíc jsou ve vysokém rozlišení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Live Musical Note Free Wall

Pokud máte raději než vesmír hudbu, bude se vám možná líbit tapeta Live Musical Note Free Wall. Můžete sledovat pomalu se pohybující noty na vybraném pozadí. Noty navíc reagují na okolí, například pokud kliknete na displej.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

3D Live Wallpaper 52 Card

Existuje samozřejmě i tapeta pro vášnivé hráče karet. Na tapetě 3D Live Wallpaper 52 Card můžete sledovat balíček hracích karet. Tento baliček si navíc můžete upravit dle libosti.


logo-app
App Name
EpicAndroid
Free   
qrcode-app

Clock with bouncing balls

Pokud hledáte netradiční tapetu, která by vám zobrazila aktuální čas, určitě vyzkoušejte Clock with bouncing balls. Tapeta zobrazuje čas složený z malých barevných kuliček. V plné verzi navíc získáte i ukazatel nabití baterie, více motivů a nastavení.


logo-app
App Name
Akelix CO
Free   
qrcode-app

Super Clock Wallpaper

Do obrovské skupiny živých tapet s hodinami a datem patří také Super Clock Wallpaper. Jednoduše nastavíte vzhled hodin a vyberete si vlastní pozadí. Pro náročnější je tu také verze Pro s rozšířenými možnostmi nastavení a zobrazením stavu baterie a Wi-Fi.


logo-app
App Name
Mariux
Free   
qrcode-app

Wixita Live Wallpaper

Wixita Live Wallpaper Wixita Live Wallpaper Wixita Live Wallpaper

To nejlepší nakonec: Ač to tak možná nevypadá, Wixita Live Wallpaper je tapeta indikující stav nabití baterie. Můžete si zvolit mezi režimem, který nabití indikuje jen svou barvou nebo i zobrazením speciálních smajlíků. Neuvěřitelně jednoduché a zároveň užitečné a stylové.


logo-app
App Name
Doxfon.
Free   
qrcode-app

 • Easy18

  je to pekne,ale podla mna to zbytocne vybija aj tak chabu baterku, teda aspon na mojom HTC Desire HD urcite 🙂

  • Terka

   tak si kup-te novou baterku která víc vydrží

 • Václavík

  Wixita Live je opravdu dobrý nápad 😀 Určitě si jí vyzkouším. Splatter jsem už zkoušel ale já mám radši málobarevné pozadí.

 • Vajcko

  Ahoj lidi. Chtel jsem se zeptat, protoze jsem vlastnikem Nexus S (android poprve) necely tyden, jak je tapeta jmenem SPLATTER, co to tam je za widget, kde je cas, teplota, pocasi a baterie? A kde bych si mohl tento widget sehnat a pripadne nastavit stejne? Dekuji moc za odpoved 🙂