Top 10 nejpopulárnějších novinek – 34. týden

1

top 10 zluta

Timely Alarm Clock

Budík Timely nabízí poněkud designově velmi povedené prostředí pro funkce hodin. Vyjma velmi příjemného barevného uživatelského rozhraní vám aplikace nabídne možnost originálně si na časové ose nastavit budík či spustit odpočet.

Timely Alarm Clock Timely Alarm Clock Timely Alarm Clock


logo-app
App Name
Bitspin
Free   
qrcode-app

Bunny Skater

Bunny Skater je zpět s dalším velkým dobrodružstvím, tentokrát na Vašem Androidu. Úkol je jednoduchý posbírejte, co nejvíce mrkví, abyste dosáhli co nejvyššího skóre.

Bunny Skater Bunny Skater Bunny Skater


logo-app
App Name
Candy Mobile
Free   
qrcode-app

Baby Care & Baby Hospital

Ve hře Baby Care & Baby Hospital si zahrajete na pediatra a budete se starat o nemocné děti. Pokuste se je vyléčit, aby byly co nejdříve fit.

Baby Care & Baby Hospital Baby Care & Baby Hospital Baby Care & Baby Hospital


logo-app
App Name
6677g.com
Free   
qrcode-app

Bubble Space

Bubble Space je bublinová střílečka, kde k sobě shromažďujete 3 a více bublin stejné barvy. Jedná se o návykovou hru, kde na Vás čeká až 120 zábavných a náročných úrovní.

Bubble Space Bubble Space Bubble Space


logo-app
App Name
Smoote Mobile
Free   
qrcode-app

Astro Boy Dash

Tato hra vznikla k oslavě padesátého výroči postavičky Astro Boy. V rámci hry si vyzkoušíte jaké je to být Asto chpcem, připravte si své reflexy budou se Vám hodit

 

Astro Boy Dash Astro Boy Dash Astro Boy Dash


logo-app
App Name
Animoca Brands
Free   
qrcode-app

Fingerprint Lock Screen

Tato aplikace slouží k odemknutí mobilního telefonu pomocí skenování prstu. Nejedná se však o skutečné skenování, ale o uzamknutí obrazovky pomocí času, který si nastavíte.

Fingerprint Lock Screen Fingerprint Lock Screen Fingerprint Lock Screen


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Note 2 Hidden Settings

Tato aplikace Vám nabídne kompletní seznam všech nastavení, i těch skrytých které si můžete navolit na Samsungu Galaxy Note II a S4.

Note 2 Hidden Settings Note 2 Hidden Settings


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Caveman Run

Caveman Run vypráví příběh o jednom bláznivém klukovi, který je hrozně hladoví, a tak ukradne dračí vejce. Krádež však nezůstane bez následků a chlapec musí utíkat před drakem, který chce vejce zpět.

Caveman Run Caveman Run Caveman Run


logo-app
App Name
ICLOUDZONE INC
Free   
qrcode-app

Nextdoor

Potřebujete pohlídat dítě, půjčit si žebřík či jen s něčím vypomoct? Pak Vám může být nápomocná tato bezplatná aplikace, kterou můžete sdílet se svými sousedy a lidmi v nejbližším okolí. Jedná se o nejjednodušší způsob, jak udržet krok se vším,
co se kolem Vás děje.

Nextdoor NextdoorNextdoor


logo-app
App Name
Nextdoor.com
Free   
qrcode-app

The Racing

Připněte si bezpečnostní pás, sešlápněte pedál až na podlahu a rozhodně nepouštějte volant. Právě jste se totiž ocitli v nejvzrušujícím závodě, kde se budete snažit zbavit policejních hlídek, které Vám budou v patách a ostatních závodníků. Racing je závodní hra s nádhernou grafikou, avšak nevýhodou hry je, že nasbírané mince na nákup nového vozu se po vypnutí hry smažou.

The Racing The Racing The Racing


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

  • David Stark

    Chybí mi tu Blastron