SoutěžTip – vyhrajte tablet, kadeřníka nebo masáž

0

Začátkem února se v Google play se objevila nová aplikace Soutěž Tip, která Všem uživatelům přináší možnost zapojit se do soutěže o různé ceny.

Stačí si zdarma z Google play stáhnout aplikaci SoutěžTip, která je bránou do všech soutěží. Na titulní straně aplikace naleznete vždy seznam aktuálních soutěží, do kterých se můžete zapojit. Po kliknutí na danou soutěž stačí vyplnit jednoduchý dotazník a už pouze čekat na vyhodnocení soutěže zdali se štěstí usměje právě na Vás. Vstupem do soutěže neposkytujete žádné osobní údaje, v případě výhry budete kontaktování prostřednicvím aplikace.

K aplikaci můžete také přistupovat v offline režimu, po připojení k internetu se aplikace sama postará o synchronizaci dat. Také nemusíte mít strach, že Vám některá soutěž uteče aplikace má zabudován systém notifikačních zpáv, který Vás vždy upozorní na novou soutěž. Závěrem Vám přeji hodně štěstí při soutěžení.

Zúčastnit se můžete, i když nejste zrovna připojeni k internetu. Jakmile se připojíte, odpovědi se automaticky odešlou. Dále doporučujeme sledovat Facebook stránku SoutěžTip, kde se dozvíte co se plánuje do budoucna dále zde můžete s námi komunikovat své problémy s aplikací a také zde naleznete informaci o vylosovaných šťastlivcích.

Soutěž Tip Soutěž Tip1 Soutěž Tip2

Jak se zapojit do soutěže, můžete vidět na následujícím krátkém videu.

Aktuální soutěže

  • Soutěž o spodní prádlo v hodnotě 1000 Kč od butiku Quell‘s
  • Soutěž o kadeřnické služby v hodnotě 500 Kč (seznam kadeřnictví, kde lze výhru uplatnit naleznete na www.souteztip.cz)
  • Soutěž o masérské služby v hodnotě 500 Kč ( seznam salónů, kde lze výhru uplatnit naleznete na www.souteztip.cz)
  • Soutěž o tablet ASUS MeMO Pad ME172V 16GB

Google play - tlačítko

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here