Google připravuje vylepšenou aplikaci fotoaparátu

3

Google se už několik let potýká s problémy, které téměř vždy měly co dočinění s fotoaparátem. Ať už šlo o nekvalitní fotografie nebo nadměrný dopad na výdrž. Podle posledních informací ovšem Google chystá vylepšenou aplikaci pro pořizování fotografií.

LG-made-Nexus-5-leaked-watermarked-640x406

Ta totiž v základní verzi v posledním Androidu 4.4 neposkytuje zdaleka tolik možností nastavení, jako konkurence v podobě úprav od Samsungu nebo HTC. Nikomu sice nic nebrání v nainstalování pokročilé aplikace pro fotografování z nepřeberného množství, které můžeme najít v Obchodě Google Play. Většina běžných uživatelů ale není zvyklá hledat v Google Play alternativní aplikace a raději se prostě smíří s tou základní.

Nexus camera

Tu by podle posledních informací měl Google v dohledné době aktualizovat a obohatit například o filtry. Dále by se pak mělo změnit UI a aplikace by také měla podporovat doinstalovávání plug-inů od vývojářů třetích stran. Aplikace by měla být k dispozici skrze právě Google Play, je ale velmi pravděpodobné, že zůstane dostupná pouze pro zařízení s čistým OS Android. Podobně je to například řešeno také u Google Experience Launcheru (nově Google Now Launcher). Aplikace se s největší pravděpodobností dočkáme na letoším ročníku Google I/O.

 

Zdroj: pocketnow

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here