Google Play Music oficiálně v České republice

8

google play music

Dlouho se o tom spekulovalo, diskutovalo a již je to tu. O čem že mluvím? O oficiální podpoře Google Play Music pro Českou republiku. Pro ty, kteří nevědí, vysvětlím níže.

Skrze Google Play music nebo také počeštěné Hudba Google Play (dále jen HGP) je možné hledat, přehrávat, ukládat a sdílet hudbu v zařízeních Android i na webu hudbu, kterou máte rádi.

Hledat – vyhledávání funguje klasicky a jednoduše jako u aplikací, her a knih. Konkrétně u hudby je možné vybírat z milionů skladeb (přesněji se na Google nachází přes 18 milionu skladeb) a vytvářet vlastní rádia, kde je možné přeskakovat skladby, jak je libo. Odkaz zde

Přehrávat – HGP nabízí jednoduchý a přehledný přehrávač zakoupené hudby.

Ukládat – pokud si zakoupíte některé skladby, je možné je uložit do zařízení. Je zde také možnost si na HGP nahrát až 20 000 vlastních songů, které je poté možné ukládat či sdílet mezi zařízeními.

Pokud se vám tato možnost líbí, je možné si ji vyzkoušet na 30 dní zdarma. V tomto případě zdarma znamená, že je nutné vložit svoji platební kartu pro platby na Google Play pokud jste tak ještě neučinili a dále je nutné před ukončením 30 dnů službu zrušit. Poté pro vás bude služba zdarma, pokud se vám zalíbí, je možné si ji nechat aktivovanou. Nicméně pokud ji nezrušíte, automaticky bude strhnutá částka ve výši 149 Kč/měsíc. Pokud se však zaregistrujete, respektive vyzkoušíte službu do 15. 11. 2013 bude možné si hudbu půjčovat za 129 Kč/měsíc.

Google také vytvořil propagační video pro HGP v České republice s obsazením českých muzikantů. Video můžete shlédnout zde:

 gpm2gpm1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 • Earl

  A a a to to se vy vy vyplatí. Honem nakupujte tupounci.

  • Radek Feber

   My budeme kupovat a ty dále parazituj 😉

  • Petr Hubal

   Za hudbu se plati, jak prekvapive, co?

 • rades

  mohu se zeptat.. kde je napsano, ze se musim odregistrovat, aby mi nestrhavali z karty dalsi mesicni poplatky (regnul sem se na zkousku, ale toto sem tam nikde necetl)… a jinak je to uplně k nicemu

  • Joy

   Když si otevřeš na webu v Google Play – Hudba nastavení tak tam máš položku datum příští platby a vedle toho je možnost zrušit.

   • radek

    diky moc, na to právě hledím… strhlo mi to 30 kč z karty (ačkoli to mělo být zdarma.. asi to vrátí..) ale v Nastavení takovou položku nevidím..

   • radek

    tak bud sem blazen nebo nebo se divam nekam, kam nemam…

   • radek

    Je to to Nastavení co je v tom „ozubeném kolečku“ vpravo nahoře?