Známe datum vydání hry Dead Trigger 2

1

Dead Trigger 2

Herní vývojáři z Madfinger Games dnes oznámili datum vydání tolik očekávaného pokračování hry Dead Trigger, která způsobila ve světě mobilních videoher nemalý rozruch. Přesvědčivě vypadající hře, která se v podstatě točí okolo zabíjení zombíků, propadl nejeden uživatel Androidu či jiné platformy.

Dočkáme se už za tři týdny, konkrétně 23. října, kdy bude hra vpuštěna na Android, iOS a předpokládá se i verze hry pro Facebook. Hra bude dostupná zdarma s možností in-app nákupů.

Dead Trigger 2 jde ve stopách svého předchůdce, hra se ale bude odehrávat v jiných lokacích a dočká se i lepších zbraní. Budete mít šanci zabojovat si proti zombíkům třeba v Šanghaji, Londýně nebo uprostřed Afriky.

Majitelé smartphonů s čipem NVIDIA Tegra 4 si však ze hry odnesou ještě mnohem víc, hlavně realističtější grafiku, která bude zahrnovat například odrazy na vodní hladině, lepší vzezření látek či plynulejší pohyby postav. Tato grafická vylepšení budou výrazně utlumena na zařízeních bez nejnovějšího čipu NVIDIA.

Propadli jste prvnímu dílu hry Dead Trigger? Jaká vylepšení byste uvítali?

 

Zdroj: thedroidguy

1 komentář

  1. Nebylo dříve datum 23. října? Btw. max detaily pro Tegru 4 jsou jen marketing, stejně půjde tyto detaily nahodit i na jiných čipsetech stejně jako u prvního dílu :)…ale těším se, vypadá to dobře.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here