Zlevněné aplikace: Velikonoční výprodej na Google play

0

Need for Speed Most Wanted

Děj NFS MW je zasazen do města Fairhaven City a vy, coby účastník nelegálních automobilových závodů, se musíte probojovat v žebříčku Most Wanted z jedenácté pozice až na první.

4.99 ->$ 1.23


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Assassin’s Creed Pirates

V rámci hry se zapojíte se svou lodí do několika pirátských námořních bitev, podle toho jak budete úspěšní Vám bude náležet odměna. V rámci bitvy můžete získat jak posádku nepřátelské lodi tak i kořist. V průběhu hry díky získaným zkušenostem si budete moci vylepšit Vaší loď  o nové kanóny, najmout lepší posádku či získat zkušenějšího kapitána vše bude ve Vašich rukou. S lodí Vašich představ se pak můžete pokusit do hledání ztraceného pokladu, při kterém na Vás čeká nejedno dobrodružství.

4.99 ->$ 1.99


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Temple Run: Oz

Pokračování oblíbené hry, která Vás zavede do magické země OZ. Během hry Vás bude neustále pronásledovat příšera, která Vám nedovolí zastavit při sbírání zlaťáků. Ve hře na Vás čeká nejedno dobrodružství, narazíte i na let balonem při kterém si budete moci prohlédnout pohádkovou zemi OZ  a prozkoumat ji z výšin.

1.99 ->$ 0.99

 Oz3 Oz1 Oz4


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Where’s My Perry?

Ve hře je Vaším úkolem ptakopyskovi agentovi P sestavit potrubním systémem tak, aby vedl na velitelství. Vždy je potřeba vyřešit danou situaci tak, aby voda či vodní pára spustila generátor a agenta P pustila dále.

2.99 ->$ 0.99


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

I Gladiator

Utkejte se v gladiátorském souboji se svými soupeři. V boji Vám neboudou stačit pouze pouze svaly, musíte být mazaní a bojovat s rozvahou. Neváhejte využít slabinu nepřítele a získejte si davy na svou stranu.

2.99 ->$ 0.99


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

MONOPOLY

Nejúspěšnější světová desková hra pro Android. Vyzkoušejte si svého obchodního ducha a utkejte se s nepřízní hracích kostek, je jen na Vás jakou strategii zvolíte k poražení Vašich protihráčů.

$ 1.99 ->$ 1.23

MONOPOLY1 MONOPOLY4 MONOPOLY5


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Draw Race 2

Druhé pokračování úspěšné dotykové závodní hry DrawRace, přináší vylepšení ve všech směrech. Nově bylo přidáno tlačítko turbo, jenž můžete využít při dobývání více než 180 cílů. V rámci hry můžete otestovat své řidičské schopnosti a poměřit síly se svými přáteli v online režimu Friend Challange.

2.99 ->$ 0.99

Draw Race 2_5 Draw Race 2_4 Draw Race 2_3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Aktuální nabídku všech aktuálně zlevněných aplikací pro Android
najdete na www.zlevneneaplikace.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here