Aktuálně zlevněné hry

0

Hitman GO

Tahová logická hra s Hitman tématikou, s touto herní sérií to ale nemá v podstatě nic společného, takže neočekávejte střílečku, jakou znáte např. z PC. Přesto titul GO dostal několik ocenění a ani není divu, protože se jedná o perfektní logickou hru s krásnou grafikou.

4,99€ -> 1,00€

www.youtube.com/watch?v=jz5FwcA2njc


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Kingdom Rush Frontier

Kingdom Rush Frontier je pokračováním úspěšné tower defence hry Kingdom Rush. Jedná se o původní akční arkádovou hru, kterou si hráči velice oblíbili. V pokračování bude Vašim hlavním úkolem obrana věže, která má tentokrát 8 speciálních upgradů a 18 schopností. Hra Vám nabídne nové nepřátelé, hrdiny, kouzla, rozšířila se zásoba nových věží, které opět mají dvě finální varianty a efektní bonusy.

1,99€ -> 0,99€
www.youtube.com/watch?v=ilshnhXtfKQ

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Cyber Knights RPG Elite

Cyber ​​Knights je tahová taktická RPG hra, která se odehrává ve sci-fi cyberpunkové budoucnosti. Budete zde ovládat komando běžců a vojáků, kteří bojují o kontrolu nad městy. Prozkoumejte tento masivní perzistentní svět s všudypřítomným nebezpečím, kde Vás očekává 10 bojujících frakcí, přes 600 kontaktů a občanů, 500 obchodů a více než 400 bojových kombinací.

2.99€ -> 0.99€

Cyber Knights RPG Elite Cyber Knights RPG Elite Cyber Knights RPG Elite

httpv://www.youtube.com/watch?v=bNDdWk0WNds


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Aktuální nabídku zlevněných aplikací pro Android
najdete na www.zlevneneaplikace.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here