Aktuálně zlevněné aplikace – Vánoční speciál č. 3

0

Mnozí z Vás během včerejšího dne obdrželi určitě nový smartphone či tablet. Slev na Google Play stále přibývá, tak to pro Vás mám opět menší várku zajímavých aplikací. Druhý Vánoční speciál naleznete zde.

TomTom Evropa

Podrobná hlasová navigace, která Vám usnadní jízdu po Evropě. Navigace Vás navádí  zřetelnými hlasovými pokyny, jenž jsou doplněny o propracované zobrazení silnice ve 2D či 3D ma displeji Vašeho Androidu.

89,99€ -> 43,52€
TomTom Evropa

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Worms 3

Jedna z velmi populárních her, která nese název Worms. Určitě jste nějaký díl hráli, nebo ho aspoň někde viděli. Tato série je velmi úspěšná i na dotykových mobilních platformách, jelikož je to dobrá hra s poměrně slušným ovládáním.

4,99€ -> 0,93€
Worms 3

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Kingdom Rush Frontier

Kingdom Rush Frontier je pokračováním úspěšné tower defence hry Kingdom Rush. Jedná se o původní akční arkádovou hru, kterou si hráči velice oblíbili. V pokračování bude Vašim hlavním úkolem obrana věže, která má tentokrát 8 speciálních upgradů a 18 schopností. Hra Vám nabídne nové nepřátelé, hrdiny, kouzla, rozšířila se zásoba nových věží, které opět mají dvě finální varianty a efektní bonusy.

2,99€ -> 0,99€
www.youtube.com/watch?v=ilshnhXtfKQ

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Genius Scan+ – PDF Scanner

Skener do kapsy, takto jednoduše bych popsal tuto aplikaci. Je možno skenovat jakékoliv dokumenty, ze kterých následně utvoříte PDF soubor. Vaši hotovu práci lze nasdílet na různé virtuální úložiště.

6,99€ -> 3,04€
Genius Scan2
logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Facetune

Aplikace sloužící pro úpravu fotek. Samotní tvůrci uvádějí, že je zábavný a výkonný selfie editor. Základní velmi užitečné funkce můžete znát i ze známého programu Photoshop od společnosti Adobe.

2,99€ -> 1,00€
www.youtube.com/watch?v=xOsHWBnhEkI

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

F-Sim Space Shuttle

Prvotřídní simulátor  F-Sim Space Shuttle pro iOS je konečně dostupný i pro Android. Budete si tak moci konečně spustit na svých telefonech simulátor raketoplánu a vyzkoušet si sestup lodi. Po přistání, můžete sledovat záznam Vašeho letu z různých úhlů pohledu.

4,49€ -> 1,21€
www.youtube.com/watch?v=wlTdedx7Mgw

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here