Podívejte se na sněhuláka oživeného skrze tři Galaxy S5

0

Musíme pochválit Samsung, že umí často prodat přednosti svých zařízení prostřednictvím chytrých reklam. Ku příkladu reklamy Holiday dreams a Kristen and Dax  Vás zabaví a přitom představí produkt velmi dobře. Nicméně v dalším krátkém reklamním videu vytvořili lidé pracující pro tuto společnost něco trochu zvláštnějšího, pro někoho možná děsivějšího, a to sněhuláka s hýbajícíma se očima a srdcem.

Sněhulák by to byl celkem průměrný, avšak v každém ze tří otvorů je schovaný jeden Galaxy S5 starající se o animace očí a srdce prostřednictvím 20 minutových youtube videí. Ta si můžete stáhnout skrze kanál  Samsung Mobile UK YouTube.

Samsung chtěl v reklamě poukázat nejen na možnost ,,oživení“ různých kreací, ale hlavně voděodolnost (tedy i sněhuodolnost) ,,espětky“ a během času Vánoc to skutečně nemohl vystihnout lépe. Tak se už koukněte na to, jak příjde sněhulák k životu ve videu pod článkem.

Vzhledem k tomu, že ještě nemáme sníh, ze kterého bychom si sněhuláka mohli postavit, budou muset majitelé S5 modelů zapojit fantazii a zkusit ,,oživit“ něco trochu jiného.

zdroj: androidauthority.com

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here