Aktuálně zlevněné aplikace

0

Pro ROM Toolbox

ROM Toolbox Vám umožní spravovat Váš telefon z jednoho místa s přívětivým uživatelským rozhraním. K dispozici Vám je řada nástrojů, mezi které patří ROM Manager, App Manager, Root Prohlížeč souborů, Auto Start Manager a řada dalších.

5,99€ -> 2,99€
www.youtube.com/watch?v=dLxRRscFLjs

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Minuum Keyboard

Minuum klávesnice Vám nabídne netradiční rozložení klávesnice, vývojářům se podařilo vtěsnat všechny znaky na jeden řádek. Ten Vám tak nabídne možnost vyťukat všechny písmenka jedním prstem. Navíc tato klávesnice zabere jen zlomek displeje a nabídne Vám více z obsahu při psaní. V rámci nastavení aplikace máte možnost si nastavit pořadí písmen a to v následujících režimech QWERTY, QWERTZ a A-Z.

3,99€ -> 0,88€
www.youtube.com/watch?v=dZh8r-xErGE

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zombies, Run!

Využijte akční nabídku na zombii hru, která je založena na poměrně jednoduchém principu. Když si zrovna budete chtít zaběhat, tak si s sebou vezmete mobil s nainstalovanou hrou, dáte si do uší sluchátka a kliknete na ‚play’. Od té doby začnete dostávat skrze sluchátka jednoduché pokyny o tom, kde se zrovna nachází medické vybavení, kde je potřeba někoho zachránit a tak podobně.

Když pak na dané místo v reálu doběhnete, tak úkol automaticky splníte, čímž získáte možnost vylepšení vlastního úkrytu. Skrze to se pak dostanete k dalším misím a případně se i posunete dál v příběhu.

Kromě toho hra obsahuje také klasické logování cesty po vzoru například runkeeperu nebo jiných podobných fitness asistentů.

3,99€ -> 2,00€
www.youtube.com/watch?v=xlRgBvYFxTo

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here