Nejabsurdnější zvířecí simulátory na trhu

0

Před nedávnou dobou se objevila pro někoho až šílená aplikace, která si velkým mediálním humbukem zajistila slušnou reklamu: Goat Simulator. Koza a její tropení rošťáren na poklidném obyvatelstvu je vlastně tak špatné, až je dobré. Po vstupu hry na iOS a Android taky obšťastnila nemalé číslo hráčů. Po strávení nějakého času v superdivném a nelogickém světě kozí kamarádky na nás přišel hlad po jiných podobně ,,zvrhlých“ projektech. Snažili jsme se najít další nejzábavnější, nejlepší a nejbizarnější zvířecí simulátory dostupné na trhu, které stpjí za to vyzkoušet.

1) Eagle Simulator

Snili jste někdy o tom se proletět modrou oblohou a zrovna jako ohromný, silný a majestátní orel, ne jako jakási vlaštovka nebo tak. Tento simulátor Vám tedy umožní si vyzkoušet nepochybně vzrušující ptačí život. Můžete klást vejce, vytvořit si vlastní hejno a narozdíl od jiných simulátorů je tady nutné dávat pozor na životní potřeby a zdraví. Prostě nepostradatelná aplikace.

1 2 3 4


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2) Cheetah Simulator

Když už si domů geparda asi nedotáhnete, tak můžete aspoň zjistit, že to nemá v životě skutečně lehké. Kromě obstarávání potravy pro svou smečku se taky budete muset zapojit do brutálních bojů o teritorium s jinými zvířaty stejného druhu. Pokud se chcete utkat i s krokodýly, lvy a hyenami, pak čekají rozlehlé pláně africké savany jen na Vás.

8 7 6 5


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

3) Bear Simulator

Je asi lepší lovit jako medvěd než být loven medvědem. Tato hra navleče své uživatele do chlupatého kožichu grizzlyho. A není to žádný drobek. Očekáváte hybernaci, takže jednoduše sežerete vše, co se Vám dostane do pracek. Takže si můžete pochutnat na losovi, jelenovi, nějaké té rybce a turisté chutnají taky dobře, že ano. Aplikace vyniká tím, že je first-person akcí. Vše tedy vidíte v zorném poli mevěda.

12 11 10 9


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

4) Fox Simulator

Jak dělá liška opravdu nevíme, nicméně jestli Vás zajímá, co dělá, tahle Android hra bude něco pro Vás. Jako načechraná lištička se staráte o své potomstvo, posnídáte občas nějaké to bezbranné kuře nebo slepici a někdy se taky budete muset poprat s většími divokými zvířaty, která se opovážila vstoupit na Vaše teritorium. Největší liškou v okolí asi nebudete, to ale neznamená, že nemůžete být tou nejproradnější. Who’s the baddest fox in town? 😀

16 15 14 13


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

5) Snake Simulator

Když had jde, tak leží, což má dobré. Spoustu lidí však odpuzuje, to už tak dobré není, nicméně vyzkoušet si, jaké je to být v hadí kůži, stojí za to. V této aplikaci postupně rostete, můžete zhypnotizovat větší zvířata, která nemůžete kousnout nebo sníst a také se samozřejmě plazíte dle libosti rozlehlou džunglí v honbě za potravou. Péče o malá háďata Vás také nemine. Tak už se stačí doplazit jen do Google Play a zkusit i hadí život.

24 23 22 21

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

6) Goat Simulator

Na závěr musíme ještě zmínit něco málo o koze Líze, protože je vlastně něčím jako kmotrou dnešního seznamu. Pokud jste tedy o této šílenosti ještě neslyšeli, vězte, že zábavnost Goat Simulatoru spočívá v herních chybách, kterými je doslova přehlcen. Někomu může stačit vědět, že ,,můžete být koza“, někdo si zase může přečíst o kozí srandě něco více TADY a TADY.

20 19 18 17


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zvířecích simulátorů je samozřejmě o dost více. Můžete si vyzkoušet, jaké je být i lvem, kočkou, vlkem, drakem, vlkodlakem, koníkem, škorpionem. Pro drsňáky čeká naštvaný žralok, pro milovníky Jurského parku dinosaurus a pro vyznvače ještě větší bizarnosti mořská obludka. Stačí jen pořádně pohledat v obchodu Google Play.

zdroj: http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here