Toshiba představila 7palcovou verzi tabletu Thrive/AT100

0

Ačkoliv není tablet Toshiba Thrive (v Evropě prodávaný pod označením AT100) příliš úspěšný, chystá japonská společnost další model, se kterým se pokusí proniknout na trh androidích tabletů. Největším rozdílem mezi Toshiba Thrive 7 a větším bratříčkem je samozřejmě velikost displeje: desetipalcový nahradil sedmipalcový s rozlišením 1280 x 800 obrazových bodů. Z důvodu rozdílu ve velikostech obou verzí tabletů musely být některé součásti nahrazeny menšími, ve výbavě Thrive 7 tak naleznete mini USB, micro HDMI a slot na paměťové karty micro SD. Menší model nemá bohužel odnímatelný zadní kryt, bez zásahu servisu tak nebude možná například výměna baterie.

Obě verze toho ale mají také mnoho společného: nechybí dvoujádrový procesor NVIDIA Tegra 2 taktovaný na 1 GHz, 5megapixelový zadní fotoaparát a 2megapixelová přední kamera pro videohovory, stereo reproduktory, 16/32GB interní paměť, WiFi, Bluetooth, GPS a Android 3.2 Honeycomb.

V USA by se Toshiba Thrive 7 měla začít prodávat během prosince. Kdy (a zda vůbec) dorazí do Evropy prozatím není jasné.

zdroj: liliputing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here