Nový Nexus 7 nabídne bezdrátové nabíjení

4

Do představení druhé generace Nexusu 7 nejspíš zbývá jen několik dnů a na internetu se objevují další detaily o dlouho očekávaném tabletu.

Uniklý obrázek zveřejněný webem Engadget nasvědčuje tomu, že Nexus 7 2 přijde s podporou bezdrátového nabíjení. Podrobnější informace zatím k dispozici nemáme, ale s největší pravděpodobností půjde o standard Qi, který využívá i Nexus 4. Speciálně upravený zadní kryt a bezdrátové nabíječka nejspíš nebudou součástí základního balení, nýbrž Google spíše nabídne více verzí tabletu s rozdílnými cenami.

nexus 7 2 specs

V amerických obchodech se nový Nexus 7 začne prodávat 31 července, do České republiky však tablet nejspíš dorazí o několik týdnů až měsíců později. 16GB verze tabletu by měla v Google Play Store stát 229 dolarů (4 500 Kč) a na 32GB verzi by si měli zájemci připravit (5 300 Kč).

K údajné výbavě vylepšeného Nexusu 7 bude patřit 7″ IPS displej o rozlišení 1980 x 1200 obrazových bodů. Srdcem tabletu bude čtyřjádrový Snapdragon S4 Pro. Zájemci se mohou nejspíš těšit také na 2GB RAM, 5mpx zadní fotoaparát, 1,2mpx přední kamerku pro videohovory a 4000mAh baterii. O konektivitu se údajně postará Wi-Fi, Bluetooth 4.0 a NFC. Operačním systémem by měl být Android 4.3 Jelly Bean.

zdroj: Engadget

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here