HP připravuje 4 nové tablety

1

HP Slate 7

Společnost HP, kterou známe především díky počítačům a tiskárnám, se nedávno přemístila i do odvětví Androidu. Mezitím stihla společnost vydat například SlateBook s Tegra 4 procesorem či HP Slate 7, který oslní nízkou cenou.

Společnosti se nejspíše ve výrobě a prodeji tabletů daří a tak HP oznámilo další 4 nové tablety, pomocí kterých rozšíří své portfolio. Všechny by měly být podobné velikostně jako iPad Mini (7,9″), což je často označováno za ideální úhlopříčku pro přenosný tablet. Pojďme se tedy podívat na samotné modely.

HP Slate 8 Pro

Display o velikosti 7,98″ a s rozlišením 1600×1200 pixelů, přičemž zařízení bude pohánět procesor nVidia Tegra 4. Tablet bude mít 8MP zadní a 2MP přední fotoaparát. Tablet také bude disponovat slotem MicroSD. Cena tohoto tabletu zatím nebyla specifikována.

HP Slate 7 HD a HP Slate 10 HD

Tyto dva tablety se od sebe budou lišit pouze ve velikosti. Mělo by se jinak jednat o zcela stejné specifikace. V tabletech nalezneme dvou-jádrový procesor (zatím nespecifikován) a displej bude mít rozlišení 1280×800 (pravděpodobně). Cena tohoto tabletu by se měla pohybovat mezi 200-300 USD.

HP Slate 7 Extreme

Tento tablet by měl být údajně dalším, čtyř-jádrovým tabletem, který poběží na procesoru nVidia Tegra 4. Mimo jiné jeho 7″ display nabídne rozlišení 1280×800. Interní úložiště u tohoto tabletu by mělo být 16GB, přičemž cena tohoto produktu zatím nebyla specifikována, ovšem spekuluje se o cenovce okolo 200 USD.

 

 

Zdroj: Phandroid

1 komentář

  1. Já nevím… Nejdřív je mi předloženo, že všechny tablety budou mít úhlopříčku 7.9″, protože je to ideální velikost, ale z popisu jednotlivých tabletů tam není ani jeden! Asi úhlopříčka 7.98″ měla být 7.9, ale to jsme pouze u jednoho typu ze čtyřech…
    To je tak těžký si to po sobě přečíst? Nebo vám to smysl dává???

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here