Asus FonePad se dnes dostal na trh v ČR

0

asus fonepad render

Na nedávno konaném veletrhu MWC 2013, který se konal v Barceloně, firma ASUS představila zajímavé zařízení, které se nejspíš pokusí propojit telefon a tablet do jednoho zařízení. Mluvíme tady o FonePadu, o kterém jsme Vám již na webu psali.

O co vlastně jde? Jde o tablet, který má zcela obyčejnou velikost – tedy 7″. Kromě normálního využití tabletu do něj ovšem můžete vložit i SIM kartu, díky čemuž můžete s tabletem začít zcela normálně telefonovat.

Velkou zajímavostí je i použitý procesor, který se v mobilním světě moc nevidí. V tabletu totiž nalezneme Intel Atom Z2420, který je nataktován na frekvenci 1,2 GHz. Co se týče dalších specifikací, je zde například grafický čip PowerVR SGX540, 1GB RAM a 16GB interní paměť, kterou lze dále rozšířit pomocí slotu na micro SD karty. Specifikace jsou tedy velice slušné.

Cena, za kterou se bude FonePad prodávat v ČR byla stanovena na 6200 Kč a zakoupit jej můžete třeba v autorizovaném eshopu ASUS. S jeho koupí si ovšem zatím počkáte, neboť právě dnešek měl být dnem, kdy se měl FonePad začít oficiálně prodávat. Za vše ovšem můžou zpožděné dodávky zboží a tablet se tedy začne prodávat až příští týden – to jest 19.4.2013.

 

Zdroj: vlastní

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here