Autoškola 2013 – připravte se na testy pomocí aplikace pro Android

0

autoskola 1 autoskola 2

Děláte si právě teď autoškolu? Nebo si jen chcete ověřit, zda jste nezapomněli pravidla silničního provozu? Vyzkoušejte českou aplikaci Autoškola 2013, jejíž základní verze je zdarma ke stažení z Google Play Store.

I bezplatná verze obsahuje zkušební testy, ve kterých si můžete vyzkoušet, zda byste uspěli u skutečné písemné zkoušky. K dispozici jsou nejen otázky pro řidiče skupiny A, B, C a D, ale také otázky k zkoušce profesní způsobilosti. Všechny testy jsou podle vývojáře aktualizované k 1. lednu 2013.

Uživatelské rozhraní je jednoduché a přehledné. Celá aplikace funguje offline, takže s výjimkou jejího stažení z Google Play Store, nepotřebujete připojení k internetu. Potěší také to, že ani bezplatná verze neobsahuje reklamy.

Při každém z testů je náhodně vybráno 25 různě bodovaných otázek, na které musíte do třiceti minut odpovědět. Pro úspěšné absolvování cvičného testu je nutné získat alespoň 43 bodů. Kromě textových otázek se v testu setkáte i s obrázky, jako například s dopravními značkami či známými nákresy křižovatek.

autoskola 3 autoskola 4

Mezi otázkami můžete volně přepínat a přeskakovat tak ty, se kterými si nevíte rady nebo se naopak vracet k už zodpovězeným otázkám. K vyhodnocení testu dojde až po vašem potvrzení. Ve vyhodnocení najdete nejen váš bodový zisk, ale také si můžete zpětně prohlédnout všechny otázky s označením vašich a správných odpovědí.

Pokud chcete mít o svých výsledcích lepší přehled nebo si chcete testy efektivněji procvičovat, můžete si stáhnout plnou verzi Autoškoly 2013. Z Google Play Store ji stáhnete za necelých 25 Kč, což je vzhledem k funkcím aplikace dobrá cena a navíc tím podpoříte další práci českého vývojáře.

A co konkrétně placená verze Autoškoly 2013 nabízí? Zaprvé získáte přístup k funkci Procvičování, která nabízí možnost podrobnějšího nastavení testu, mezi které patří počet a kategorie otázek. Druhým bonusem jsou podrobné statistiky vašich úspěchů a neúspěch§ v testech.

autoskola 5 autoskola 6

Ať už se rozhodnete pro bezplatnou či placenou verzi, je aplikace Autoškola 2013 ideálním pomocníkem při přípravě na testy v autoškole. Nabízí povedené uživatelské rozhraní a při zaplacení drobného poplatku také podrobné statistiky a možnosti nastavení.

+ příjemné uživatelské rozhraní
+ aktualizované otázky

+ základní verze zdarma a bez reklam
+ statistiky a procvičování v placené verzi
Celkové hodnocení: 90 %


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here