Archos Chefpad – první tablet pro kuchaře

0

Archos Chefpad

Svět je plný netradičních zařízení s Androidem, takže nás jen tak něco nepřekvapí, ale tablet určený pro kuchaře jsme ještě neviděli. Archos ChefPad je výrobce opravdu prezentován jako první tablet pro milovníky vaření.

Novinka je dodávána spolu s omyvatelným silikonovým pouzdrem v červené barvě, které tablet chrání před případným poškozením, které mu v kuchyni hrozí. V základním balení nechybí ani praktický stojánek s nastavitelným úhlem. Seznam netradičních vlastností uzavírá sada aplikací speciálně vytvořených pro všechny kuchaře a kuchařky.

Jinak je Archos ChefPad obyčejným tabletem, který nabídne výbavu pro méně náročné zákazníky zahrnující 9,7″ displej s rozlišením 1024 x 768 obrazových bodů, dvoujádrový procesor Cortex A9 taktovaný na 1,6 GHz, grafický čip Mali 400 a 1GB RAM. Tablet má také 8GB interní paměť, slot na micro SD karty, Wi-Fi, HDMI výstup, dvojici stereo reproduktorů a dvojici fotoaparátů, oba se shodným rozlišení 2 megapixely. Operačním systémem je Android 4.1 Jelly Bean.

Archos ChefPad se začne prodávat v červnu letošního roku za 210 dolarů, v přepočtu necelých 4 200 Kč. Myslíte si, že jde o dobrý nápad nebo si tablet své kupce podle vás nenajde?

zdroj: Archos

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here