Acer Iconia Tab A700 začíná dostávat Android 4.1 Jelly Bean

4

Acer Iconia Tab A700 se stává dalším tabletem, který získal oficiální aktualizaci na Android 4.1.1 Jelly Bean. Ačkoliv taiwanský výrobce zatím nevydal žádné prohlášení, dostupnost updatu už potvrdili někteří uživatelé na fóru xda-developers. Podle dostupných informací se na aktualizaci jako první mohou těšit majitelé německé verze tabletu, brzy se však Android 4.1 Jelly Bean pro Iconia Tab A700 objeví také v dalších evropských zemích.

Velikost aktualizace, která probíhá OTA cestou (přes Wi-Fi), je 332 MB. Pokud vás tablet na aktualizaci neupozorní automaticky, můžete si dostupnost ověřit v menu Nastavení – O tabletu – Systémové aktualizace. Android 4.1 Jelly Bean přináší uživatelům velké množství novinek: například výrazně rychlejší uživatelské rozhraní (tzv. project butter), přepracované notifikace s možností zakázání vybraných aplikací, vylepšenou virtuální klávesnici, novou aplikaci fotoaparátu a inteligentní hlasové vyhledávání Google Now. Novinky do této aktualizace jistě přidal také samotný Acer, jejich seznam ale zatím není k dispozici.

Acer Iconia Tab A700 je vybaven čtyřjádrem Tegra 3 taktovaným na 1,3 GHz, 1GB RAM, 10,1″ displejem s rozlišením 1920 x 1080 pixelů, 5mpx zadním fotoaparátem s LED bleskem a 9800mAh baterií.

via ap

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

4 KOMENTÁŘE

  1. Staré téma – jen upřesnění: Acer Iconia Tab A700 nemá u fotoaparátu LED blesk. (Je to vidět i na fotkách v článku).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here