Titanium Backup 5.6.0 nabízí možnost obnovení ADB záloh bez rootu

0

Oblíbená aplikace Titanium Backup pro Android byla aktualizována na verzi 5.6.0, která přináší několik zajímavých novinek a vylepšení. Nejvýznamější novinkou je jistě možnost obnovení ADB záloh pomocí této aplikace bez nutnosti rootu telefonu.

ADB záloha se provádí přes příkazový řádek po připojení telefonu či tabletu k počítači s nainstalovaným programem Android SDK. Nevýhodou je sice poměrně složité provedení, na druhou stranu však jde o jedinou kompletní zálohu telefonu či tabletu, kterou lze provést bez rootu. Aplikace Titanium Backup nyní umožňuje tyto zálohy obnovovat a to i v případě, že zařízení nemá root. Výhodou je také podpora šifrovaných záloh, které jsou chráněny heslem. Nesmíme však zapomenout dodat, že tato funkce je dostupná jen v placené verzi aplikace a samozřejmě vyžaduje Android 4.0 ICS či novější.

Titanium Backup 5.6.0 také přichází s vylepšenými funkcemi „Market Doctor“ a „Force attach“, upraveným uživatelským rozhraním a pozměněnými překlady.

Základní verze aplikace je dostupná zdarma, pro využívání všech funkcí si však musíte zakoupit licenční klíč za 120 Kč. Vývojáři navíc na Twitteru informovali, že se nepřipojí k masivním slevám, které právě probíhají v Google Play Store.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-applogo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

via ap

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here